Top Baneris

Namo statybos tapo kaip niekada paprastos: inovatyvios gyvenamųjų kvartalų vystymo idėjos

2022 sausio 4 d.
„NP5“ vizual.
„NP5“ vizual.
Pasidalykite straipsniu

Dešimtmečius į projektavimą ir statybas žmonės žvelgė kaip į sudėtingą, brangų, daug laiko ir energijos eikvojantį procesą. Dabar būsto pirkėjai vis labiau vertina laiką, statytojo patikimumą ir įsigyjamo būsto komfortą, jie negali ir nenori nuolat bendrauti su valstybės ir savivaldybių įstaigomis ir ilgai laukti, kol projektas bus įgyvendintas.

Todėl nekilnojamojo turto (NT) vystytojams tenka dirbti greitai, įgyvendinti ir siūlyti rinkai kokybiškus projektus. Norint sėkmingai įgyvendinti tokius projektus svarbi visų projektų dalyvių koordinuota veikla, taip pat projektų valdymo ir teisės klausimų išmanymas.

Įmonė „NP5“ griauna pasenusius darbo metodus ir NT vystytojams siūlo darnius ir išbaigtus gyvenamųjų namų kvartalų projektų sprendimus, grindžiamus tvarumo principais ir užtikrinančius kokybišką, greitą projekto įgyvendinimą. NT vystytojo turimame žemės sklype, pagal jo poreikius ir verslo planą, „NP5“ gali suprojektuoti išskirtinių statybinių sprendimų individualių namų kvartalą ir pagaminti šiam kvartalui visiškai įrengtus surenkamuosius lengvojo plonasienio plieno karkaso namus, atlikti statybos darbus.

NP5 moduliniai namai
Modulinis namas „The Mountain Slope „L“ shape“.

Unikalių sprendimų kvartalo projektams būdingas išskirtinis dėmesys kokybei, tvarioms, aplinkai draugiškoms medžiagoms. Suprojektuoti surenkamieji lengvojo plonasienio plieno karkaso namai gali būti šešių tipų – jie skiriasi pagal gyvenamojo ploto dydį ir projektavimą. Elegantiški kartotiniai projektai apmąstyti iki menkiausių smulkmenų – tiek architektūriškai, tiek techniškai. Paprastais, tiksliais sprendimais įgyvendinami patys naujausi individualių namų statybos principai.

Tokių namų kvartalas išsiskiria vientisa koncepcija ir vieninga architektūra. Patogus namų išdėstymas ir išvystyta infrastruktūra išpildys kiekvieno būsto pirkėjo poreikius. Kvartalas bus suprojektuotas taip, kad naujakuriams užtikrintų jų namų privatumą, tačiau netrūktų nieko, ko reikia patogiam ir saugiam gyvenimui. Tai suteikia būsto pirkėjams viliojančią galimybę greitai įsikurti savo namuose ir mėgautis komfortu bei ramybe ne tik šiandien, bet ir ateityje.

NP5 surenkamas namas
Modulinis namas „The Sunbeam Spectacle On The Slope“.

„NP5“ lengvųjų plieno konstrukcijų technologija yra tikras išsigelbėjimas nuo standartinių, į nesibaigiantį ir iššūkių kupiną procesą orientuotų statybų proceso pavargusiems klientams. Tai pasaulyje ypač populiarėjanti statybos technologija, kuri leidžia išgauti maksimalią galutinio statybų produkto kokybę, kuri sutaupo daug laiko ir pinigų.

Lengvojo plonasienio plieno karkasas – ekonomiška, tačiau tvari karkasinių konstrukcijų statybos technologija. Ją taikyti galima bet kuriuo metų laiku: lengvai, greitai ir paprastai ant plokštuminio pamato įrengiami lengvojo plonasienio plieno karkaso elementai yra suveržiami savigręžiais arba kniedėmis. Metalo savybės užtikrina, kad konstrukcijos nesuslūgs ir nesideformuos. Ištobulintos techninės savybės suteikia daugiau laisvės įgyvendinti originalius, šiuolaikiškus eksterjero ir interjero sprendimus.

Funkciškai praktiškos, greitai pastatomos lengvosios plieno konstrukcijos nekenkia aplinkai, neturi kvapo, neišskiria teršiančių medžiagų ir yra 95 proc. perdirbama medžiaga. Na, o statybų procesas aikštelėje nepalieka jokių statybos atliekų, broko ar kitų nereikalingų elementų. Lengvojo plonasienio plieno konstrukcijos pagaminamos gamykloje ir surinktomis sienomis pristatomos į statybos aikštelę. Pastatyti namai atitinka A++ energinio naudingumo reikalavimus.

„NP5“ sprendimai užsakovui leidžia įsigyti architektūrinius projektus ir statybų darbus kaip galutinį produktą: matant savo pirkinį, įvertinant alternatyvas bei mokant už aiškų rezultatą.

Sužinokite daugiau:

uab np5

 

handshake PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video