Top Baneris

Idėjos, kaip derinti 2023-iųjų metų spalvą „Viva Magenta“

2023 sausio 4 d.
Viva Magenta interjereTik SA
Pasidalykite straipsniu

Ryški, intensyvi 2023-iųjų metų spalva „Viva Magenta“ nebūtinai skirta tik drąsiausiems. „Pantone“ paskelbta spalva pakeri ir tiesiog traukia. Net jei esate asketiško ar minimalistinio dizaino šalininkas, gali būti, kad svarstote, kaip ją integruoti savo namuose. Padėsime apsispręsti ir pasiūlysime idėjų, kaip derinti šį raudoną atspalvį.

„Viva Magenta“ charakteris

„Viva Magenta“ yra galinga ir netikėta spalva, kuriai būdingas pakilumas. Kai erdvėje atsiduria ši spalva, akis iškart nukrypsta į ją. Pažvelgus į ją norisi šypsotis, tad jūsų svečiai, jei įkursite tokio atspalvio detalių, nedvejotinai bus gerai nusiteikę. Ši spalva energizuoja, todėl puikiai tiks dirbantiems namuose arba leidžiantiems juose daug laiko.

Su kuo derinti metų spalvą?

„Pantone“ 2023-iųjų metų spalvą ryžtingiausiems verta derinti su slyvų arba sodriai violetine spalva. Ji nuostabiai atsiskleis ir šalia turkio, karališkos mėlynos. Dramatišką nuotaiką sukurtų neoninių spalvų blyksniai, atsiradę šalia metų spalvos.

Nuosaikesniam skoniui turėtų patikti prigesinti šią aikštingą spalvą neutraliais ir žemiškais tonais – konjako, pudros, chaki, pilkšva, lelijų. 

Nedrįstate keisti viso interjero? Tik pamėginkite atnaujinti

Net jei esate sužavėtas tendencijų ir alpstate nuo „Viva Magenta“ atspalvio grožio, nebūtina perdažyti sienų ar keisti baldų. Pradėkite nuo aksesuarų – gali pakakti tik pakeisti dekoratyvinių pagalvėlių užvalkalus ar įsigyti tokios spalvos nuotraukų rėmus arba plakatus.

Kontrastuojantys tapetai su šios spalvos motyvais suteiktų šviežumo ir energijos. O jei jūsų kambaryje dominuoja tamsios, sodrios spalvos, jam lengvumo įneš tamsiai raudonos spalvos krėslu, bet jei bijote ryškių provokacijų – pastatykite bent tokios koloristikos vazą su gėlėmis.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video