Top Baneris

ICOR aukcione parduodama 16 objektų

2021 sausio 26 d.
Kelme Vytauto Didziojo g
Vytauto Didžiojo g. (Kelmė)
Pasidalykite straipsniu

Sausio 26 dieną prasidėjo registracija į ICOR įmonių grupei priklausančių nekilnojamojo turto (NT) objektų aukcioną, kurį organizuoja tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė „Newsec“. Vasario 25 d. vyksiančiame elektroniniame aukcione bus parduodama 16 objektų už daugiau nei 2,7 mln. eurų, neįskaitant PVM.

Aukciono metu pirkėjams bus siūloma įsigyti objektų – žemės sklypų ir pastatų kompleksų Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Utenos ir Anykščių rajonuose, taip pat Latvijos Liepojos rajone. Viso aukcione bus galima rinktis iš 16 objektų: 12 jų – sklypai, 4 – pramoninės gamybinės bazės.

„Aukcione siūlomų sklypų kainos svyruoja nuo 214 iki 3260 EUR už arą, o pastatų – vos nuo 5,6 iki 218 EUR už 1 kv. m (neįskaitant PVM). Sklypai tinkami komercinės ir pramonės bei sandėliavimo paskirties objektų vystymui, o pastatai – gamybai ir sandėliavimui. Visi siūlomi sklypai yra lokacijose, kurios pasižymi gera infrastruktūra ir susisiekimu su pagrindiniais šalies keliais, daugelis jų yra perspektyviuose rajonuose – šalia jų įsikūrusios kitos logistikos ir pramonės gamybos įmonės“, – pažymi Jurgita Ragaišė, „Newsec“ tarpininkavimo grupės vadovė.

Vertingiausias aukciono objektas – Vilniaus raj., Riešės seniūnijoje esantis 3,44 ha sklypas su daugiau nei 2,7 tūkst. kv. m plotą užimančiais pastatais. Pramoninės paskirties patalpos eksploatuojamos kaip mechanikos dirbtuvės, sandėliai, garažai, buitinės erdvės darbininkams su persirengimo kambariais ir dušais. Objekte įrengtos ir administracinės patalpos su kabinetais. Susisiekimas asfaltuotu keliu yra patogus tiek lengvaisiais automobiliais, tiek sunkiasvoriu transportu, o pastarajam pritaikyta didžioji dalis sklypo teritorijos. Objekto pradinė kaina aukcione siekia 600 tūkst. EUR, neįskaitant PVM.

Kitas didelės vertės 12,23 ha ploto sklypas parduodamas Klaipėdos raj., Dumpių kaime. Tai žemės sklypas perspektyvioje lokacijoje – prie judrios eismo arterijos Klaipėda-Šilutė, 13 km nuo Klaipėdos centro, aplink daug įsikūrusių pramonės paskirties objektų. Parduodamas sklypas tinkamas atliekų saugojimui ir rūšiavimui. Pradinė jo kaina – kiek daugiau nei 600 tūkst. EUR, neįskaitant PVM.

8 sklypai yra parduodami Šiaulių rajone, Pabaliuose, patogioje lokacijoje – automagistralių A11 ir A12 sankirtoje, vos 4 km nutolę nuo Šiaulių centro. Jų vertė svyruoja nuo 12,3 tūkst. iki 231,2 tūkst. EUR, neįskaitant PVM.

Registracija į aukcioną prasideda sausio 26 d., 10 val., ir tęsis iki vasario 24 d., 15 val. Elektroninis aukcionas įvyks vasario 25 d., 10 val. – 15 val. laiku.

Daugiau informacijos apie parduodamus ICOR įmonių grupės objektus galima rasti čia.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video