Top Baneris

Į „Europos“ rekonstrukciją „Baltic Horizon Fund“ investuoja 5 mln. eurų

2021 balandžio 27 d.
prekybos centras europa rekonstrukcija vilnius
Prekybos centras „Europa“.
Pasidalykite straipsniu

Prekybos centro „Europa“ savininkas „Baltic Horizon Fund“ į „Europos“ rekonstrukciją investuoja 5 mln. eurų. Tai – iki šiol didžiausia šiam prekybos centrui skirta investicija, leisianti įgyvendinti  reikšmingiausią pokytį „Europos“ istorijoje. Rekonstrukcijos metu bus iš esmės atnaujintos „Europos“ bendrosios erdvės, interjeras, klientų poreikiams naujai pritaikyti mažosios architektūros elementai. Tokios apimties rekonstrukcijos imamasi atsižvelgiant į aplinkybę, kad nuo prekybos centro atidarymo 2004-aisiais iš esmės pasikeitė ir verslo rajonas, kuriame įsikūrusi „Europa“, ir klientų poreikiai bei vartojimo įpročiai.

„Europos“ rekonstrukcija prasidės antrąjį šių metų ketvirtį. Visą rekonstrukcijos laikotarpį prekybos centras nenutraukiamai veiks ir bus atviras lankytojams.  Projektą įgyvendins patyrusi prekybos centro rekonstrukcijos valdymo grupė. Jos nariai yra prisidėję prie visų iki šiol vykusių prekybos centrų rekonstrukcijų projektų Lietuvoje.

„Rekonstrukcijos tikslas – prisitaikyti prie šiuolaikinio greitėjančio gyvenimo ir darbo ritmo, pasiūlant lankytojams funkcionalų išplanavimą, subalansuotą prekių ir paslaugų pasiūlą, jaukias, diversifikuotas erdves susitikimams, pasimatymams, darbui ir poilsiui. Itin didelis dėmesys skiriamas šviesai, triukšmui ir garsui valdyti – tai nauja prekybos centrų architektūroje.

Siekiame, kad atnaujinta „Europa“ būtų patogus traukos centras aplinkui įsikūrusių įmonių ir organizacijų darbuotojams, vieta užsukti puodelio kavos, pietų ar atokvėpio pakeliui į namus ar darbą, maloni oazė verslo centrų svečiams ir lankytojams. Po rekonstrukcijos prekybos centras sudarys sąlygas efektyviai patenkinti visus aplinkinių biurų darbuotojų ir kitų lankytojų poreikius: nuo greito apsipirkimo iki vietos verslo susitikimams ar laisvalaikiui“, – sako Eglė Juškienė, prekybos centro „Europa“ vadovė. 

„Baltic Horizon Fund“ 3 mln. Eur investuoja į maisto aikštės pirmajame prekybos centro aukšte įrengimą ir prekybos centro vidaus interjero sprendimus. Dar 2 mln. Eur skirti lauko terasoms, amfiteatrui, liftams ir eskalatoriams įrengti.

Baigti „Europos“ rekonstrukciją ketinama pirmąjį 2022 m. pusmetį.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video