Top Baneris

„Hilton“ ir „Marriott“ tinklų viešbučius Lietuvoje valdančiai įmonei vadovaus Gerhardas Erasmusas

2019 liepos 30 d.
Gerhardas Erasmusas
Gerhardas Erasmusas.
Pasidalykite straipsniu

Šią savaitę „Hilton“ ir „Marriott“ tinklų viešbučius valdančio viešbučių operatoriaus „Apex Alliance Hotel Management“ vadovo pareigas pradeda eiti daugiau nei du dešimtmečius viešbučių versle dirbantis Gerhardas Erasmusas (Gerhard Erasmus). Jis pakeitė nuo 2015-ųjų vadovavusį Augustiną Barauską, kuris imasi papildomų pareigų, kaip „Apex Alliance“ įmonių grupę valdančiosios įmonės vadovas ir partneris. Iš vadovo posto pasitraukti nusprendęs A. Barauskas džiaugiasi savo indėliu į dinamišką įmonės plėtrą ir įgyvendintais projektais bei tikina, kad ilgametė naujojo vadovo patirtis padės įmonei ir toliau augti rinkoje.

Pasak A. Barausko, praėjusiais metais sėkmingai atidaryti „Courtyard by Marriott Vilnius City Centre“, „Hilton Garden Inn Bucharest Old Town“ viešbučiai. Iki 2019-ųjų pabaigos „Apex Alliance Hotel Management“ planuoja atidaryti dar 4 viešbučius. Artėjant tokiam žingsniui, įmonė nusprendė toliau stiprinti vadovaujančią komandą. A. Barauskas tampa įmonės partneriu ir savo karjeroje žengia į priekį, su naujomis pareigomis dar padidėja jo atsakomybės. Atsilaisvinusią vadovo poziciją užims G. Erasmusas.

„Tam, kad įveiktume laukiančius iššūkius, nuspręsta naujuoju vadovu paskirti G. Erasmusą, kuris užima mano poziciją. Nuo šiol koncentruosiuosi į naujas atsakomybes kaip įmonės partneris. Nepaprastai džiaugiuosi, kad mano pastangos ir atsidavimas lėmė tokį įmonės vystymąsi ir augimą“ – sako A. Barauskas ir naujajam vadovui linki ne tik sėkmės, bet ir pasimėgauti naujais iššūkiais.

G. Erasmusas viešbučių versle dirba jau 24 metus. Iki šiol jis darbavosi su tokiais rinkos lyderiais, kaip „Belmont”, „One&Only Resorts“ „Legacy Hotels & Resorts”, „City Lodge Hotels Limited“ įvairiose pasaulio valstybėse – Rusijoje, Kroatijoje, Pietų Afrikoje, Latvijoje ir kitose. Nuo 2013 metų G. Erasmusas dirbo įvairiose „Radisson Hotel Group“ viešbučių tinklo pozicijose.

„Vienas iš svetingumo industrijos šiandien patiriamų iššūkių – tai jaunų ir dinamiškų ateities lyderių pritraukimas. Todėl mūsų uždavinys – kurti ir pristatyti kompaniją, kuri būtų pirmu ir geriausiu pasirinkimu darbuotojams. Šio tikslo sieksime išsigryninę tvirtą organizacijos kultūrą, kurios vertybės bus paremtos etiškumu, tarpusavio pagarba, sąžiningu elgesiu, skaidrumu ir teisybe. Turime ambiciją sukurti tokią organizaciją, kuri taptų darbuotojų vystymosi inkubatoriumi“, – planais dalijasi G. Erasmusas.

Anot jo, pirmieji jo prioritetai bus sklandaus viešbučių valdymo procesų užtikrinimas ir, kartu su viešbučių administravimo komandomis – siekis didinti organizacijų efektyvumą ir orientaciją į darbuotojus bei svečius. Nors įmonėje ir dabar darbuojasi geriausi specialistai, komanda nuolat stiprinama ir ieškoma naujų talentų.

„Mane džiugina ir jaudina bendrovės ateitis. Ji turi patrauklų verslo modelį – mes galime pasiūlyti NT vystytojams ir savininkams geriausius viešbučių tinklų prekės ženklus ir pasaulinio lygio valdymo patirtį. Tai yra mūsų lankstumo ir konkurencinio pranašumo garantas, kuris aktualus daugelyje rinkų“, – teigia naujasis vadovas.

„Apex Alliance Hotel Management“ valdo tinklų „Hilton“, „Marriott“ viešbučius Lietuvoje ir Rumunijoje. Liepos pradžioje Vilniuje duris atvėrė naujausias viešbutis – „Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“, rugpjūčio mėnesį Bukarešte atsidarys „Hilton Garden Inn Bucharest Airport“, rugsėjį Rygoje – „Hilton Garden Inn Riga Old Town“, rugsėjį – „Courtyard Bucharest Floreasca”. Žiemą bus atidaromas „Moxy“ viešbutis Bukarešte, o pavasarį „Moxy“ duris atvers ir Kaune.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video