Top Baneris

„heroal“ pripažįsta (dar daugiau) spalvų – su „Les Couleurs® Le Corbusier“

2018 rugpjūčio 13 d.
„Les Couleurs® Le Corbusier“
Le Corbusier atspalvius „heroal“ apdoroja pati ir dėl didelio atsparumo blogoms oro sąlygoms (hwr) miltelinio dengimo gali pasiūlyti „heroal“ kokybei būdingą ilgalaikį, išskirtinį atspalvio stabilumą, blizgesį ir atsparumą blogoms oro sąlygoms. „heroal“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Išskirtinai bendradarbiaudama su „Les Couleurs® Le Corbusier“, „heroal“ šiandien gali pasiūlyti dar didesnę langų, durų ir fasadų spalvų įvairovę. Sisteminių sprendimų spalvinis apipavidalinimas statant privačius pastatus ir objektus vartotojams, užsakovams ir architektams suteikia daugiau veiksmų laisvės, kas yra PAPRASČIAU. GERIAU.

Architektūrinė polichromija

„Architektūroje spalva yra tokia pat reikšminga priemonė kaip ir projektas bei forma“ (Le Corbusier). Charles Édouard Jeanneret-Gris Alias Le Corbusier (1887–1965) yra vienas žymiausių XX amžiaus architektų, iki šių laikų darantis stiprią įtaką moderniajai architektūrai. Per savo gyvenimą jis parengė gausybę miesto vystymo planų bei pastatė daug novatoriškų pastatų.

Ne be reikalo 2016 m. 17 jo statinių buvo įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą kaip modernūs globalizacijos liudytojai. Remdamasis savo sukaupta patirtimi su struktūra, tūriu ir spalva, 1931 m. ir 1959 m. jis sukūrė dvi spalvų kolekcijas – architektūrinę polichromiją.

heroal le corbusier palete

63 architektūrinės polichromijos atspalviai. Dėl išskirtinės partnerystės „heroal“ nuo šiol siūlo šį langų, durų ir fasadų spalvų spektrą.

PAPRASTA. GERIAU. SUPROJEKTUOTA.

Abi spalvų klaviatūras sudaro 63 atspalviai iš devynių spalvų grupių, remiantis natūraliomis pagrindinėmis spalvomis, sukeliančiomis mūsų aplinkos, pvz., kosminės erdvės, dangaus, akmens, smėlio ir gamtovaizdžio asociacijas. Kiekviena spalva yra išskirtinai architektoniška ir, žinoma, harmoninga. Visus atspalvius galima įspūdingai derinti ir jie įkūnija erdvinius efektus. „Spalva keičia erdvę, suskirsto objektus, veikia mus psichologiškai ir stipriai reaguoja į mūsų jautrumą“ (Le Corbusier). „heroal“ dėl išskirtinės partnerystės nuo šiol siūlo šį langų, durų ir fasadų spalvų spektrą. Le Corbusier atspalvius, kaip ir RAL atspalvius, „heroal“ apdoroja savo nuosavu dengimo įrenginiu ir dėl didelio atsparumo blogoms oro sąlygoms (hwr) miltelinio dengimo gali pasiūlyti „heroal“ kokybei būdingą, ilgalaikį, išskirtinį atspalvio stabilumą, blizgesį ir atsparumą blogoms oro sąlygoms.

le corbusier logo

heroal logo 1


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video