Top Baneris

„Hegelmann Group“ prie Vokietijos sienos stato integruotą veiklos centrą

2021 liepos 15 d.
hegelmann group lenkijoje
Projekto vizual.
Pasidalykite straipsniu

Vokietijos kapitalo tarptautinė transporto ir logistikos kompanija „Hegelmann Group“ Lenkijoje pradeda integruoto veiklos centro statybas.

Grupės įmonė Lenkijoje „Hegelmann Transporte“ praneša pradedanti „Hegelmann Hub Poland“ centro statybas Žemutinės Silezijos provincijoje Žarska kaime, netoli sienos su Vokietija. 

Daugiau nei 22 mln. eurų investicijos skiriamos siekiant suteikti visapusiškas paslaugas vežėjams, jų transporto parkams ir vairuotojams. Projektas įgyvendinamas pagal naujus Europos Sąjungos reglamentus ir Mobilumo paketą.

„Grupės įmonė Lietuvoje sveikina kolegas su ambicingu, reikšmingu ir itin perspektyviu projektu, kuris sudarys galimybes būti dar arčiau pagrindinių rinkų. Tokio veiklos centro poreikis yra didžiulis, mes taip pat planuojame naudotis kuriama infrastruktūra“, – pranešime teigia „Hegelmann Transporte“ Lietuvoje generalinis direktorius  Tomas Jurgelevičius.

„Hegelmann“ veiklos centras statomas 11,6 ha ploto sklype. Ši teritorija ir jos infrastruktūra bus suskirstyta į funkcines zonas, kurios tenkins vairuotojų, vežėjų ir jiems priklausančių transporto priemonių poreikius.

Daugiausiai ploto centre numatyta vairuotojams skirtam viešbučiui su daugiau kaip 750 apgyvendinimo vietų. Kambariai suprojektuoti atsižvelgiant į vairuotojų, grįžtančių iš Europos maršrutų, privalomojo poilsio reikalavimus pagal Mobilumo paketo reikalavimus.

Biurų zona įsikurs trijų aukštų pastate – Lenkijos „Hegelmann Transporte“ komandai bus skirta 200 darbo vietų. Ir viešbutyje, ir biure numatytos atskiros komercinės erdvės, kuriomis galės naudotis verslo partneriai, vežėjai ar kitos transporto įmonės. 

Centre planuojama įkurti servisą ir aptarnavimo zonas su plačia infrastruktūra sunkvežimių aptarnavimui ir priežiūrai. Automobilių stovėjimo aikštelėje aplink biurus, viešbutį, aptarnavimo zonas ir sandėlius vienu metu tilps 220 sunkvežimių ir 450 lengvųjų automobilių.

Tolesniuose „Hegelmann Hub Poland“ plėtros planuose numatyta sukurti atskirą logistikos kompleksą ir sandėlių centrą.

„Hegelmann Hub Poland“ statybos darbų generalinis rangovas yra kompanija „Strabag“. Kompleksą planuojama atidaryti 2022 metų viduryje.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video