Top Baneris

„Hanner“ pradeda projekto „Karoliniškių Namai“ statybas

2021 balandžio 23 d.
3
Projekto vizual.
Pasidalykite straipsniu

„Hanner“ pradeda projekto „Karoliniškių Namai“ pirmojo etapo, esančio Sausio 13-osios gatvėje 31, statybas ir pardavimus. Gyvenvietė bus kuriama dviem etapais. Iš viso pirmajame etape bus pastatyti 67 butai ir komercinės patalpos.

Būsimi naujakuriai pagal poreikį galės išsirinkti nuo 28 kv. m. iki 80 kv. m. dydžio butus su balkonais, o pirmojo aukšto naujakuriai mėgausis terasomis medinėmis grindimis. Verslams bus pasiūlytos komercinės patalpos, kurios suprojektuotos arčiau gatvės, pirmame namo aukšte.

„Karoliniškių Namai“ įsikūrs puikioje, žaluma apsuptoje šio mikrorajono vietoje. Aplink projektą yra pilnai išvystyta infrastruktūra. Viskas, ko gali prireikti, čia pat: prekybos centrai, mokyklos, darželiai, sveikatingumo ir sporto klubai.

Didžiausias šio projekto privalumas – gamtos apsuptis. Neries dešiniajame krante esantis net 162 ha ploto Karoliniškių draustinis bei jame esantys pažintiniai takai – būsimų gyventojų ramiems pasivaikščiojimams ar aktyviam laisvalaikiui. Netoliese esančioje Neries apžvalgos aikštelėje galima mėgautis vaizdinga Vilniaus miesto ir Neries upės panorama.

Gyventojų patogumui po namais bus įrengtos požeminės stovėjimo aikštelės ir sandėliukai, o teritorija su žaidimų aikštele bus aptverta ir rakinama, todėl „Karoliniškių namų“ bendruomenė galės džiaugtis saugumu ir privatumu.

4
1
2

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video