• tikkurila
  • ruukki
  • tikkurila
  • ruukki

„Grinda“ darbuotojai – oficialiai pripažinti profesionaliais statybų srities specialistais

2020 lapkričio 24 d.
2020 11 24 110433138 01
Organizatorių nuotr.

Lapkričio 24 d. „Grinda“ darbuotojams buvo įteiktos STATREG kortelės, įrodančios, jog bendrovėje dirba ir sostinei pridėtinę vertę kuria itin profesionalūs statybų srities specialistai.

26 įmonės darbuotojams Statybininko ir Inžinierių – STATREG – korteles oficialiai įteikė Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) prezidentas Dalius Gedvilas ir „Grinda“ direktorius Kęstutis Vaicekiūtis, laikantis visų saugumo reikalavimų COVID-19 pandemijos laikotarpiu. 

„Džiaugiamės, kad tokios įmonės kaip „Grinda“ nuolat siekia pažangos, kelia savo darbuotojų kvalifikaciją, didina darbo našumą ir veiklos konkurencingumą – bendrovė šiandien vis aktyviau dalyvauja skelbiamuose viešuosiuose konkursuose, didina pelningumą ir plečia veiklos geografiją. Darbuotojai su įvertintomis kompetencijomis turi oficialų savo veiklos ir gebėjimų pripažinimo dokumentą, įgyja pranašumą ir pasitikėjimą rinkoje. „Grinda“ kartu su savo komanda įžengė į tikrų profesionalų lygą ir rodo tikrą pavyzdį Lietuvos statybų sektoriui“, – sako LSA prezidentas D. Gedvilas.

Statybininko ir Inžinierių kortelės yra statybos sektoriaus darbuotojų kompetencijų ir kvalifikacijų registro bei darbo laiko apskaitos sistemos STATREG dalis. 

2020 11 24 110334607 01
2020 11 24 110227098 01

„Mes gyvename pasaulyje, kurį sukūrė inžinieriai. Gatvės, tiltai, keliai, statiniai – visa tai yra jų darbas. Šių specialistų racionalus ir pragmatiškas mąstymas padeda miesto aplinkai prisitaikyti prie milžiniškos ekonomikos plėtros. Rinkoje šiuo metu turime daug daugiau galimybių nei prieš 20 metų, bet ir konkurencija yra didžiulė. Norėdami išlaikyti stiprias įmonės pozicijas, turime nuolat atnaujinti žinias ir kelti savo darbuotojų kvalifikaciją. STATREG kortelės – įrodymas, kad mūsų pastangos yra pripažintos ir įvertintos statybininkų bendruomenės, o bendrovė eina geru keliu“, – teigia „Grinda“ vadovas K. Vaicekiūtis.

Statybininko kortelė – tai statybininko kompetencijas patvirtinantis dokumentas, susietas su STATREG registru bei kitų darbdaviui naudingų funkcijų įgyvendinimo įrankis.

Statybininko kortelėje yra kaupiama visa reikalinga profesinė informacija apie statybininką: vardas/pavardė, darbovietė, darbo laiko apskaita, turimų kompetencijų patvirtinimas, naudojami įrankiai ir medžiagos. Kortelė išduodama, turint bent vieną patvirtintą statybos kompetenciją, o patį vertinimą sudaro žinių ir įgūdžių egzaminas. Kompetencijų vertinimą atlieka 59 profesionalūs vertintojai iš visų Lietuvos regionų, turintys statybos srities ekspertines žinias.

Statybos inžinieriaus kortelė – tai statybos inžinieriaus kvalifikaciją patvirtinantis dokumentas.

Šiuo metu yra trys inžinierių kvalifikacijos lygiai, kuriuos apibrėžia Statybos sektoriaus profesinis standartasStatybos inžinieriaus profesinės kvalifikacijos suteikimo tvarkos aprašas nustato, kaip statybos inžinieriaus kvalifikacijos suteikiamos ir kaip išduodama inžinieriaus kortelė.

Komentarai

statyba ir architektura
archicad