Top Baneris

„Girteka“ kelsis į verslo centrą „Freedom 36“ ir keis jo pavadinimą

2021 liepos 9 d.
girteka park
Projekto vizual.
Pasidalykite straipsniu

Didžiausios nuosavų vilkikų parką valdančios bendrovės Europoje, „Girteka Logistics“, administracijos padalinių darbuotojai Lietuvoje persikels į naują centrinę būstinę – bendrovė pasirašė biuro nuomos sutartį su nekilnojamojo turto plėtros bendrove „Galio Group“. „Girteka Park“ vardu pavadintame biure veiks sporto salė, biblioteka, restoranas ir kt. „Galio Group“ investicijoms į šį projektą skyrė per 30 mln. eurų.

Naujajame biure „Girteka Logistics“ darbuotojai galės nuolat keisti darbo vietas, dirbti tiek užtikrinančiose privatumą, tiek specialiai darbui komandose pritaikytose erdvėse Verslo centras „Girteka Park“ įsikurs greta vienos pagrindinių Vilniaus transporto arterijų, Laisvės pr. 36.

Biure veiks sporto salė, biblioteka, restoranas ir kitos darbuotojams skirtos paslaugos. Šešių aukštų biure taip pat bus įrengtos penkios lauko terasos, kuriose darbuotojai galės dirbti darbui lauke pritaikytose darbo vietose, valgyti ir ilsėtis poilsio erdvėse. Terasos taip pat bus pritaikytos renginiams darbuotojams ir svečiams.

girteka park
girteka park

„Persikėlę į naują biurą, dar labiau skatinsime bendradarbiavimą tarp skirtingose srityse dirbančių mūsų kolegų. Dažnu atveju darbui bendriems projektams susiburia įvairių sričių specialistai, tad naujajame biure mūsų kolegos turės patogesnę galimybę dirbti drauge, o ir atskirai, priklausomai nuo verslo ir asmeninių poreikių. Toks modelis pasirinktas ir dėl to, jog prisitaikydami prie naujosios realybės, turime užtikrinti ir darbo vietų komfortą, ir galimybę rinktis, kaip ir kur darbuotojas nori dirbti. Nuo birželio mūsų įmonėje taikomas hibridinis darbo modelis, kai dalį laiko administracijos darbuotojai skiria darbui biure, o dalį – darbui per nuotolį Lietuvoje ar užsienio šalyse“, – dalijasi Mindaugas Aleška, „Girteka Logistics“ administracijos vadovas.

Pastatą, kuriame įsikurs „Girteka Park“, bendrovė „Girteka Logistics“ nuomosis iš projekto vystytojo, nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Galio Group“, kuri investicijoms į šį projektą skyrė per 30 mln. eurų. Iki šiol minėtas pastatas visuomenei ir galimiems nuomininkams buvo pristatomas „Freedom 36“ vardu.

Pasak sandoriui tarpininkavusios tarptautinės nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovės „Newsec“ biurų sprendimų vadovės Indrės Narauskaitės, tai didžiausias biurų nuomos sandoris šiais metais.

„Per pirmą šių metų pusmetį Vilniaus biurų rinkoje bendras sudarytų biurų nuomos sandorių plotas siekė 45,000 kv. m, o antras pusmetis startavo su didžiausiu, 14 tūkst. kv. m ploto, biuro nuomos sandoriu. Per metus Vilniaus biurų rinkoje sudaromi tik vienas – du panašaus dydžio biurų nuomos sandoriai“, – teigia I.Narauskaitė.

girteka park

„Girteka Park“ įsikurs 14 tūkst. kv. m ploto, šešių aukštų A+ energinės klasės pastate, už statinio techninį projektą jau turinčiame „BREEAM Very Good“ sertifikatą. Užbaigus pastato statybas, ant pastato stogo bus sumontuotos saulės baterijos, kurios pagamins apie 10 proc. viso verslo centro metinio elektros energijos poreikio.

Požeminėje ir antžeminėje automobilių stovėjimo aikštelėse bei pastato prieigose bus įrengta apie 540 vietų automobiliams. Dalis jų bus pritaikytos automobilius įkrauti elektra. Taip pat bus įrengtos dviračių ir paspirtukų saugyklos, dušinės, persirengimo kambariai dviratininkams. Verslo centras bus pritaikytas ir žmonėms su negalia.

„Girteka Park“ verslo centre vyraus skandinaviška stilistika persipynusi su gamtos elementais. Pagrindiniu interjero akcentu taps gyvų augalų oazės, priminsiančios pasivaikščiojimą žaliame ir gyvybingame parke miesto erdvėse. Tuo pasirūpins architektų komanda „DO architects“, galintys pasigirti interjero projektais pastaraisiais metais duris atvėrusių „Vinted“, SEB, „Delfi“ ir kitų žinomų bendrovių biuruose.

Pastato autoriai – bendrovės „Unitectus“ architektai Tauras Paulauskas ir Tomas Tankelevičius. Planuojama, jog „Girteka Logistics“ komanda darbą „Girteka Park“ biure pradės pirmąjį kitų metų ketvirtį. Šiuo metu centrinė bendrovės būstinė veikia Vilniuje, Račių g. 1.

girteka park
girteka park

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video