Top Baneris

GEZE pristato naująją ECdrive T2 su GCprofile Therm®

2020 vasario 5 d.
ECdrive T2
ECdrive T2
Pasidalykite straipsniu

Bendrovė GEZE pristato pavarą ECdrive T2. Naujoji ECdrive karta – T2 – tai reikšmingas GEZE durų automatinių pavarų asortimento patobulinimas.

Šis naujasis produktas, greta kitų dviejų galingų durų automatikos sistemų Slimdrive ir Powerdrive, reikšmingai išplečia mūsų gaminių, skirtų stumdomosioms durims, portfelį ir suteikia gerokai daugiau lankstumo reaguojant į itin didelę rinkos poreikių įvairovę.

Pirmoji ECdrive T2 demonstracija buvo surengta 2019 m. parodoje BAU Vokietijoje. Lankytojai, klientai iš įvairių pasaulio valstybių ir kiti parodos dalyviai liko sužavėti atnaujintomis šio produkto galimybėmis. Mūsų regione ECdrive T2 su profilių sistema GCprofile Therm® puikiai tinka siekiant ambicingų tikslų, kokybės ir dizaino stilingumo.

gezeNuo šiol klientams gerai pažįstami ECdrive produktai turės daugiau privalumų ir bus dar naudingesni. Serijoje T2 išlaikyta tokia pati aukšta kokybė ir geriausios ECdrive savybės, tačiau konstrukcija ir galia dar labiau optimizuotos.

Naujosios pavaros aukštis sumažėjo – vietoje 120 mm liko tik 100 mm. Pavarą dabar galima sukonfigūruoti pagal konkrečius kliento bei rinkos poreikius. Jei parenkama tinkamai, varčios svoris gali siekti net iki 140 kg – tai užtikrinta sustiprintais bėgeliais ir nauju vežimėliu su dvigubais ritinėliais. Be to, GEZE pristato ir naująjį GCprofile Therm®, kuris suteikia galimybę termiškai izoliuotus profilius naudoti konkretiems poreikiams pritaikytoje konfigūracijoje.

GEZE

 

 

 

RĖMĖJO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video