Top Baneris

Geriausiame Vidurio ir Rytų Europoje biurų pastate dirba lietuviai

2017 vasario 7 d.
Verslo centras „Quadrum“.
Verslo centras „Quadrum“.
Pasidalykite straipsniu

Varšuvoje vykusiuose kasmetiniuose Vidurio ir Rytų Europos paslaugų centrų apdovanojimuose „Quadrum“ verslo centras Vilniuje pripažintas geriausiu biurų pastatu, skirtu paslaugų centrams. 70 tūkst. kv. m ploto dešiniajame Neries krante iškilęs modernus verslo miestas mieste buvo įvertintas ne tik už išskirtinius techninius bei aplinkai nekenksmingus sprendimus, bet ir novatoriškus architektūrinius ieškojimus (projekto autoriai – „Arches“ ir „Schmidt Hammer Lassen Architects“ bei „Lund+Slaatto Arkitekter“).

„Toks pripažinimas ir įvertinimas dar kartą patvirtina nuostatą, su kuria ir pradėjome darbus – toliaregiškas požiūris ir investicijos į tvarias bei aplinkai nekenksmingas technologijas yra tai, ko reikia verslui ir žmonėms. Lietuvoje paslaugų centrų rinkos augimas labai spartus, todėl išsiskirti ir pastebėti gali tapti tik tie, kurie siūlo tikrai unikalius sprendimus“, – teigia nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Schage Real Estate“ direktorius Kjetilas T. Hanssenas.

Jo teigimu, „Quadrum“ išskirtinumas – orientacija į tvarumą, komfortą bei suvokimą, kad biuras – daugiau nei sienos, tarp kurių praleidžiame savo dieną.

„Esame pirmasis verslo centras Lietuvoje, kurio projekto techninė dalis jau sertifikuota pagal tarptautinio poveikio aplinkai vertinimo sistemos BREEAM reikalavimus. Įvertinimas – „labai geras“. Šis sertifikatas – aukštos statinio kokybės garantija, kuri suteikiama įvertinus pastatų konstrukcijų tvarumą, poveikį sveikatai, energijos taupymą, vandens kokybę, medžiagų, atliekų ir žemės panaudojimo efektyvumą“, – sako K. T. Hanssenas.

quadrum geriausias 2

Neabejojama, kad „Quadrum“ buvo įvertintas ir dėl jį kūrusios bei stačiusios komandos požiūrio į darbo erdvę – kad ji gali įkvėpti kurti, leidžia pailsėti ir susikaupti taip, kaip reikia, ir kada norisi.

„Jau žaliuojantis pušynas vidiniame verslo centro kieme, mobilios bei lanksčios, pagal darbuotojų poreikius lengvai transformuojamos darbo erdvės, verslo miesto erdves pagyvinančios modernios meninės instaliacijos, kurias centrui kūrė pripažinti menininkai, – visa tai atspindi „Quadrum“ daugiafunkciškumą ir siekį kuo geriau įgyvendinti dirbančių žmonių poreikius bei aiškią verslui kuriamą pridėtinę vertę“, – reziumavo K. T. Hanssenas.

„Quadrum“ – didžiausias Lietuvoje biurų kompleksas, suprojektuotas atsižvelgiant į naujausias architektūros tendencijas. Čia įsikūrusios įmonės ne tik puikiai matomos, bet ir galės vystyti savo veiklą itin patogioje, verslui ir žmonėms draugiškoje aplinkoje. Atsakingą požiūrį į darnią plėtrą, vystant „Quadrum“ verslo miestą, patvirtins BREEAM – žymiausias pasaulyje poveikio aplinkai vertinimo metodas ir pastatų reitingavimo sistema.

Šis prestižinis sertifikatas liudija apie taupų energijos panaudojimą ir socialiai atsakingą aplinkos tausojimą, kurį verslo centre įkūnys geoterminis šildymas, išmaniosios ventiliacijos ir apšvietimo sistemos, specialios fasado izoliacinės savybės, lietaus vandenį tausojantys stogai bei kitos pažangiausios energijos taupymo technologijos. „Quadrum“ taps pirmuoju naujai statomu verslo centru Baltijos šalyse, gavusiu šį sertifikatą. Investicijos į šį projektą siekia 100 mln. eurų.

quadrum geriausias 3


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video