• ruukki
  • tikkurila
  • tikkurila
  • ruukki

Tarp geriausiųjų – trejus metus iš eilės

2018 rugsėjo 6 d.
„Ober-Haus“
„Ober-Haus“ nuotr.

Tarptautinis kapitalo ir finansų rinkų žurnalas „Euromoney“ paskelbė „Ober-Haus“ 2018 metų geriausia nekilnojamojo turto (NT) bendrove Lietuvoje. Kasmetiniuose „Euromoney“ apdovanojimuose „Ober-Haus“ iš viso pelnė tris apdovanojimus ir yra išrinkta geriausia NT paslaugų bendrove (angl. Overall), geriausia turto vertinimo (angl. Property Value) bei geriausia NT tyrimų ir analitikos (angl. Research) bendrove Lietuvoje.

Keturioliktą kartą rengiamuose „Euromoney“ apdovanojimuose bendrovės buvo vertinamos apklausus nekilnojamojo turto rinkos dalyvius: NT ekspertus, plėtotojus, statybos įmonių ir finansų institucijų atstovus. Geriausia NT bendrove įvairiose kategorijose „Ober-Haus“ buvo išrinkta ir 2015, 2016 bei 2017 metais.

„Tokie aukšti kasmetiniai įvertinimai rodo, kad mūsų organizacija ne tik geba siekti aukščiausių tikslų, bet ir tinkamai išlaiko solidžią kokybės kartelę, kurią įvertina tiek Lietuvos, tiek ir tarptautiniai rinkos dalyviai. Nekilnojamojo turto rinkoje esame jau 20 metų, šis apdovanojimas tampa dar vienu postūmiu ir motyvacine priemone ne tik palaikyti esamą paslaugų kokybę, bet ir siekti tolesnio augimo. Žinoma, nuoširdus ačiū įsitraukusiai komandai, nes šis laimėjimas – būtent jos nuopelnas“, – sako „Ober-Haus“ generalinis direktorius Remigijus Pleteras.

„Ober-Haus“ Lietuvoje veikia 20 metų ir yra stambiausia nekilnojamojo turto paslaugų teikėja Lietuvoje ir Baltijos regione, priklausanti vienai didžiausių Suomijos NT grupių „Realia Group“. Įmonės paslaugų paketą sudaro tarpininkavimas perkant, parduodant ir nuomojant komercinį ir gyvenamąjį turtą, nekilnojamojo ir kilnojamojo turto bei verslo vertinimas, konsultavimas bei rinkos tyrimai.

„Ober-Haus“ inf.

Komentarai

Nemokami mokymai architektams ir inžinieriams
statyba ir architektura
archicad