Top Baneris

GEALAN–KUBUS® tai, kas šiuo metu langų rinkoje novatoriškiausia

2017 lapkričio 17 d.
GEALAN–KUBUS®
Pasidalykite straipsniu

Statybų rinkoje dažnai pasitaiko situacija, kai pirma priimami nauji, kokybę reglamentuojantys reikalavimai, o tik paskui pateikiami sprendimai, leidžiantys pasiekti naujus kokybės kriterijus. Tačiau plastikinių langų sistemų gamintojas GEALAN laužo šią taisyklę ir inovacijas siūlo dar prieš įsigaliojant naujiems A+ ar A++ energinio naudingumo reikalavimams. Tai – unikalioji sistema GEALAN–KUBUS®.

Analogiškos sistemos nėra

Nuo kitų metų Lietuvoje įsigalios reikalavimas projektuoti ir statyti A+ energinio naudingumo klasės pastatus. Nuo 2021 m. energinio efektyvumo kartelė bus pakelta dar aukščiau – taps privaloma projektuoti ir statyti tik A++ energinio naudingumo klasės reikalavimus atitinkančius pastatus.

Energinio naudingumo klausimais konsultuojantys specialistai pabrėžia, kad aukštus kokybės rodiklius pasiekti bus labai sudėtinga be energiškai efektyvių langų. Vokietijos plastikinių langų sistemų gamintojas GEALAN, atsižvelgdamas ne tik į šiandienos, bet ir į rytdienos rinkos poreikius, jau dabar pasiūlė sistemą, tinkamą A++ klasės langų gamybai.

Yra paskaičiuota, kad per langus pastatas gali prarasti iki 70 proc. šilumos. Todėl svarbiausias rodiklis, į kurį būtina atsižvelgti renkantis langus, šilumos laidumas. A++ energinės klasės namui rekomenduojama montuoti langus, kurių šilumos perdavimo koeficientas Uw lygus 0,7 W/m²K arba dar mažesnis. Naujoji GEALAN–KUBUS® sistema leidžia pasiekti A++ energinės klasės reikalavimus atitinkančius rodiklius, t. y. langų šilumos perdavimo koeficientas Uw gali siekti net 0,68 W/m²K. Lietuvos plastikinių langų rinkoje šiuo metu jis yra pats mažiausias ir kol kas neturintis analogų. Todėl statant mažai energijos naudojančius (A+) arba beveik energijos nenaudojančius (A++) pastatus galima rinktis langus, pagamintus naudojant GEALAN–KUBUS® sistemą.

GEALAN–KUBUS® sistema išsiskiria unikalia vidinių komponentų, t. y. kamerų struktūra. Profilio montavimo ir matomas rėmo plotis yra tik 100 mm, profilis turi 6 kameras, o viduje esančios specialios IKD® putos ir trijų sandarinimo kontūrų sistema užtikrina daug geresnes šilumos ir garso izoliacijos charakteristikas. GEALAN–KUBUS® sistemoje komplektuojamas dvigubas stiklo paketas, kuriame du stiklai yra selektyviniai – dengti specialia metalo oksidų danga, atspindinčia šilumą į vidų. Taip pat verta atkreipti dėmesį, kad stiklo paketas montuojamas su šilumą taupančiais termorėmeliais, o tarpai tarp stiklų užpildomi argono dujomis.

Naujos galimybės architektūrai

Kurdamas naująją sistemą, koncernas GEALAN siekė ne tik išgauti naują šilumos taupymo standartą, bet ir suderinti tai su moderniu dizainu. GEALAN–KUBUS® plastikinių langų technologija užtikrina, kad į patalpas patektų daugiau šviesos, nes sistemoje mažiau rėmų ir daugiau stiklo. Taip sukurtas nepriekaištingas langų stilius.

Itin siaura, tik 100 mm matoma rėmo dalis ir rėme paslėpta varčia, ko PVC profilių sistemose dar nėra buvę, leidžia pastatų fasadus projektuoti taip, tarsi jie būtų iš berėmio stiklo. Iš išorės praktiškai nematoma varčia, vienodas matomo rėmo plotis, sutapdintos varčios ir rėmo plokštumos vidaus pusėje konstrukcijai suteikia vientisumo ir tarsi ištrina ribas tarp vidaus ir išorės. Kartu konstrukcija išsiskiria puikiomis statinėmis ypatybėmis ir šilumos izoliacija.

Unikali sistemos ypatybė – vienodas 100 mm dydžio varčios ir rėmo bei statramsčio profilių kombinacijų plotis. Projektuojant varstomas ir nevarstomas lango dalis, jos lieka vienodo 100 mm pločio. Dėl to visos matomos rėmo dalys yra vienodos, o tai suteikia estetikos ir simetrijos pojūtį.

gealan kubus 2

Sulaukė didelio susidomėjimo Europoje

GEALAN–KUBUS® profilių sistema leidžia pagaminti tokias šiuolaikiškas langų ir durų konstrukcijas, kurios nebuvo pasiekiamos klasikinėms plastikinių langų sistemoms. Naujoji GEALAN–KUBUS® sistema suteikia galimybę ne tik paslėpti lango rėmą šiltinamajame sluoksnyje, taip paliekant didesnį matomo stiklo plotą, bet ir pasirinkti norimos spalvos langus.

Spalvoti profiliai, gaminami pagal unikalią ACRYLCOLOR technologiją, kuri taip pat yra naujovė rinkoje. Spalva išgaunama ne įprastai laminuojant ar dažant rėmo paviršių, o gamybos procese suliejant žaliavų sluoksnius. Todėl paviršius tampa du kartus kietesnis, atsparus atmosferos poveikiui, nesilupantis, nešerpetojantis ir nesibraižantis. Dabar galima užmiršti tik baltos spalvos plastikinių langų rėmus. Nepakartojama spalvoto paviršiaus kokybė išgaunama pasitelkiant išskirtinę ACRYLCOLOR technologiją.

Kuriant profilio geometriją atsižvelgta į išorinio rėmo kontūro aptakumą, rėmo sąvaroje atsisakyta tarpinės, o pats rėmas išlenktas imituojant vidurinę tarpinę.

Nuoseklus dizainas interjere – moderni kampuota GEALAN–KUBUS® forma, nėra jokių stiklajuosčių. Lygus paviršius viduje, kai sutapdintos varčios ir rėmo dalys, suteikia galimybę naudoti paslėptus vyrius. Eksterjere – taip pat moderni kampuota profilio forma.

Iki šiol plastikinių langų rinkoje nebuvo analogo, kuris leistų turėti ištisines stiklo sistemas ir kartu užtikrintų aukštas šilumos charakteristikas. Naujoji GEALAN–KUBUS® sistema išsiskiria ypač siauru rėmu, o dėl specifinės konstrukcijos langai gali būti labai didelių gabaritų, bet išlaikantys stabilumą.

GEALAN–KUBUS® sistema dėl savo unikalių ypatybių ir išskirtinių technologinių charakteristikų buvo patentuota ir sulaukė didelio susidomėjimo visoje Europoje, o nuo šių metų ši sistema jau prieinama ir Lietuvoje.

Daugiau informacijos ir visus GEALAN langų gamintojus Lietuvoje rasite adresu www.gealan.lt.

GEALAN–KUBUS®

+ Pirmoji Lietuvoje moderni PVC profilių sistema, leidžianti gaminti A++ langus.

+ Lango šilumos perdavimo koeficientas Uw=0,68 W/m²K. Gaminama iš naujoviško 6 kamerų, tik 100 mm montavimo ir matomo rėmo pločio profilio.

+ Trijų sandarinimo kontūrų sistema ir specia lios IKD® putos profilio viduje užtikrina iš skirtinę šilumos ir garso izoliaciją.

+ Naudojamas trijų stiklų 48 mm pločio šilumą taupantis stiklo paketas su termorėmeliu.

+ Sumažintas iki 100 mm bendras varčios ir rėmo aukštis leidžia matyti mažiau rėmo, o į patalpas patenka daugiau šviesos.

+ Iš išorės nematoma varčia ir visiškai paslėpti varstymo mechanizmai kuria tobulą eksterjero ir interjero minimalizmą ir vientisumą.

+ Plati ACRYLCOLOR spalvų paletė.

+ Ekologiška bešvinė plastikinio profilio gamybos technologija.

+ Dėka puikiai suderintos plieno armuotės profilio viduje bei STV® technologijos GEALAN-KUBUS® leidžia gaminti didesnių išmatavimų langų konstrukcijas nei iki šiol buvo įmanoma.

+ Nevarstomų GEALAN–KUBUS® langų konstrukcijų matmenys gali siekti iki 6 m², su sąlyga, kad vienos kraštinės ilgis neviršys 2,8 m, o varstomų elementų dydžiai gali siekti 2,8 m² su nustatytais apribojimais. GEALAN jau dabar tęsia sistemos bandymus ir siekia 7 m² maksimalaus nevarstomų elementų dydžio.

+ Moderni kampuota forma, jokių stiklajuosčių bei sutapdintos rėmo ir varčios dalys.

+ Galimybė iš vidaus laminuoti rėmą medienos imitacijos ar vienspalve plėvele.

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video