Top Baneris

GEALAN ateities langai – tvariems ir šiuolaikiškiems sprendimams

2022 balandžio 22 d.
Modernūs langai
Pasidalykite straipsniu

Viena lyderiaujančių Europos rinkoje langų ir durų profilių gamintojų GEALAN architektams ir galutiniams vartotojams šiandien gali pasiūlyti kur kas daugiau nei tik standartinius ar modernius profilius langų ir durų rėmams – įmonė siūlo tvarias ir šiuolaikines tendencijas atitinkančias sistemas ir išmaniuosius sprendimus langams, taip pat orientuojasi į inovatyvius ir personalizuotus projektuotojams skirtus sprendimus.

Ypatingas dėmesys tvarumui

Drauge su šiuolaikinėmis tvarumo tendencijomis žengianti GEALAN ypatingą dėmesį aplinkosaugai skiria tiek gamindama PVC profilius langų ir durų rėmams, tiek įvairiuose kituose savo veiklos procesuose. Dėl šiuolaikiškų perdirbimo sistemų GEALAN net 100 proc. savo gamybos atliekų panaudoja pakartotinai. Tarptautinio koncerno pagrindinė gamykla bei centrinis biuras Vokietijoje ir gamykla Lietuvoje 100 proc. elektros energijos gauna iš atsinaujinančių energijos šaltinių, taip pat skiria didelį dėmesį efektyviems logistikos procesams. Skaičiuojama, kad per metus GEALAN sutaupo daugiau nei 49 000 tonų CO2.

Tvarus gamybos procesas ir išskirtinis dėmesys net menkiausioms detalėms užtikrina tai, kad iš GEALAN PVC profilių pagaminti langai yra kokybiški ir ilgaamžiai. Šie profiliai pasižymi ypač geromis šilumos izoliacijos savybėmis, kurios gerokai sumažina energijos suvartojimą per visą eksploatavimo laikotarpį. Taip pat skiriamas dėmesys efektyviai garso izoliacijai ir tvaraus, neblunkančio ir išorės veiksniams atsparaus langų profilių paviršiaus kūrimui.

Praplečia architektų galimybes

GEALAN girdi architektų ir projektuotojų poreikius, įmonės gaminami langų profiliai šiems profesionalams leidžia įgyvendinti net pačius ambicingiausius sumanymus. GEALAN asortimente ne vien tik standartiniai langų rėmai, tačiau kiekvienam projektui gali būti pritaikomi individualūs sprendimai, atliepiantys šiandienines dizaino tendencijas ir aktualius techninius reikalavimus, pavyzdžiui, siūlomi ypač siauri profiliai praktiškai berėmėms stiklo konstrukcijoms, modernaus dizaino langai, įvairūs išmanūs sprendimai langams.

„Architektai šiandien dirba kiek kitaip nei anksčiau. Nuolat keičiasi pastatai ir jų architektūros tendencijos, keičiasi ir patys gaminiai, jų gamybos technologijos, tad architektams nebeužtenka vien tik gero langų profilio ar standartinio lango, jie domisi funkcionalumu, kuo platesnėmis gaminių išpildymo galimybėmis, stumdomosiomis sistemomis. Taip pat pageidauja vis didesnio dydžio gaminių, kuriuose būtų kuo daugiau stiklo, – šią tendenciją lemia šiuolaikinių modernių statinių specifika“, – pasakoja GEALAN architektų ir techninio palaikymo skyriaus vadovas Giedrius Mastavičius. Jis išskiria, kad pokyčiai juntami ir spalvų bei dizaino srityje – kiekvienam projektuojamam pastatui ieškoma kuo tvaresnių individualių sprendimų langams.

GEALAN specialistai nuolatos konsultuoja architektus ir projektuotojus klausimais, susijusiais su langų ir durų konstrukcijomis. Taip pat teikiama ir praktinė pagalba – GEALAN langų projektavimo programa „Planersoftware 2.0“, kuri siūlo įvairius sprendimus nuo lango projektavimo iki kitų reikalingų skaičiavimų. Projektuojama taikant BIM metodiką, todėl sukuriamas išsamus lango 3D modelis, kurį galima patogiai modeliuoti ir personalizuoti.

Laisvė dizaino sprendimams

Vieni ryškiausių, labiausiai šiuolaikines dizaino tendencijas atliepiančių GEALAN sprendimų – GEALAN-KUBUS® ir GEALAN-LINEAR®. Šios plastikiniams langams ir durims skirtos profilių sistemos yra minimalistinės ir lakoniškos, todėl lengvai integruojamos įvairiuose naujos ar senos statybos pastatuose.

GEALAN-KUBUS® sistema
GEALAN-KUBUS® sistemos profilis

GEALAN-KUBUS® sistema įprastai pasirenkama ten, kur reikalingi išskirtiniai sprendimai. Iš itin siaurų profilių pagaminti langai vidaus patalpoms suteikia ypač daug šviesos ir skaidrumo, dideli stiklo plotai kuria neprilygstamą atviros erdvės pojūtį, o architektams atveria maksimalias kūrybos galimybes. Ši sistema išsiskiria puikiomis šilumos izoliacijos charakteristikomis, atitinkančiomis pasyvaus namo kriterijus.

Universalioji GEALAN-LINEAR® sistema
Universalioji GEALAN-LINEAR® sistema

Universalioji GEALAN-LINEAR® sistema pasižymi kampuotų ir griežtų formų dizainu, vos 74 mm profilio montavimo pločiu, gera garso ir šilumos izoliacija. Ši sistema yra plačiai pritaikoma statant naujus, renovuojant senus statinius ir visiškai atitinka šiuolaikinius architektų ir projektuotojų poreikius.

Dar daugiau erdvės namuose suteikia ir laisvės kūrybiniams sumanymams atveria inovatyvi stumdomųjų langų ir terasos durų sistema GEALAN-SMOOVIO®. Ji užtikrina lango sandarumą bet kokiomis oro sąlygomis ir yra labai lengvai valdoma. GEALAN-SMOOVIO® gali būti montuojama ne tik naujai statomuose individualiuose namuose, bet ir daugiabučiuose. Dėl valdymo paprastumo šią sistemą galima montuoti ir viešosios paskirties pastatuose.

Spalvoti GEALAN-ACRYLCOLOR® rinkoje jau plačiai pripažinti dėl savo tvarumo ir pažangios paviršiaus padengimo technologijos. Spalvotas paviršius išgaunamas koekstruzijos būdu – baltą PVC profilio pagrindą ir spalvotą akrilo sluoksnį sulydant į vienalytę masę. Ši technologija užtikrina, kad paviršius yra itin atsparus išorės veiksniams, beveik nesibraižo. Todėl iš GEALAN-ACRYLCOLOR® profilių pagaminti langai vartotojus ilgai džiugina spalvingumu ir kokybe.

GEALAN siūlomi sprendimai ne tik praplečia šiuolaikinių langų dizaino, jų funkcionalumo rėmus, bet ir edukuoja profesionalus, formuoja naują standartą, kokiomis dizaino ir techninėmis savybėmis turi pasižymėti tvarios langų ir durų konstrukcijos bei stumdomosios sistemos.

Daugiau apie GEALAN siūlomas paslaugas ir sprendimus architektams bei Lietuvos GEALAN langų gamintojus galite rasti interneto svetainėje www.gealan.lt

GEALAN – mes praplečiame rėmus!

 

handshake PARTNERIO TURINYS

pastatas

Svarbiausios architektūros, interjero ir paveldo naujienos – nepraleiskite!

[mailpoet_form id="8"]

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video