Top Baneris

Gamtos apsuptyje – modernus biurų pastatas

2016 rugsėjo 1 d.
Pasidalykite straipsniu

A klasės biurų pastatų komplekso „Park Town“, jau kitąmet iškilsiančio dešiniajame Neries krante, strategiškai patogioje Lvovo gatvėje, vienas didžiausių išskirtinumų – kaimynystėje įsikursiantis Vilniaus japoniškas sodas. Būtent japoniškas sodas padiktavo kai kuriuos būsimojo 22 tūkst. kv. metrų ploto pastatų komplekso architektūros ir interjero sprendimus.

Investavo į pažangiausias technologijas

Nekilnojamojo turto ir plėtros bendrovės „MG Valda“ tikslai ambicingi – lygiuotis į pažangiausius Europos verslo centrus. Septynių aukštų biurų pastatų komplekse bus įrengta patalpų drėkinimo sistema, individualus darbo vietos apšviestumo valdymas elektrinėmis ritininėmis užuolaidomis, patalpų būvio ir langų pozicijos jutikliai, pakeliamosios grindys, individualus kiekvienos patalpos mikroklimato valdymas.

Verslo centro „Park Town“ plėtotojai neabejoja: patrauklus biurų pastatas ir kokybiškai įrengtos darbo vietos – tai, be ko šiandien neapsieinama verslo centrų segmente, ypač įmonių konkurencinėje kovoje dėl aukščiausio lygio specialistų dėmesio.

park town 2 1

Darbuotojams patrauklios paslaugos

Kadangi darbuotojai vis rečiau skaičiuoja darbo valandas, jų patogumui būsimajame verslo centre bus įkurtas vaikų darželis, restoranas, kavinės, sporto klubas, grožio salonas ir drabužių valykla. Biurų komplekse bus įrengtos dvi terasos su mažosios architektūros elementais. Pagrindinė 400 kv. metrų ploto terasa su vaizdu į kuriamą Vilniaus japonišką sodą pretenduoja tapti viena mėgstamiausių vilniečių susitikimų vietų. Verslo centrą patogu pasiekti dviračiais, tad bus įrengta jų saugyklų, drabužių saugojimo spintų ir dušų. Taip pat – dalijimosi automobiliais vietų.

Kad darželis ar mokykla verslo centre – patrauklus sprendimas, „MG Valdos“ specialistai įsitikino realizavę „Verslo trikampio“ projektą. „Verslo trikampyje“ įkurta privati mokykla jau išleido ne vieną moksleivių klasę, o darželį šio verslo centro darbuotojai išskyrė kaip vieną labiausiai pageidaujamų paslaugų.

„Lietuvos rinką atrandančioms tarptautinėms kompanijoms ir Lietuvos įmonėms pasiūlysime išskirtinį verslo centrą, kuriuo sieksime pakeisti požiūrį į tradicinę darbo vietą. Verslo centro „Park Town“ unikalumas – išskirtinis dėmesys čia įsikursiantiems darbuotojams ir jų asmeniniams poreikiams bei pusiausvyros tarp šiuolaikiškos darbo vietos ir išpuoselėtos socialinės erdvės paieškos“, – atkreipė dėmesį „MG Valdos“ turto valdymo skyriaus vadovė Monika Sabaliauskaitė.

park town 7

Siekiamybė – BREEAM sertifikatas

Biuro pastatų komplekso plėtotojai ypač daug dėmesio skyrė tvarumui: jie apsisprendę siekti plačiausiai pasaulyje naudojamo pastatų poveikio aplinkai vertinimo ir klasifikacijos standarto BREEAM.

„Sertifikuoti pastatus pagal BREEAM metodologiją – Lietuvoje dar naujovė, nes tai pakankamai brangu, be to, retas plėtotojas siekti BREEAM standarto apsisprendžia jau projektinėje stadijoje. Mes įvertinome, kad tai yra prasminga investicija. Nuomininkams tai – pakankamas įrodymas, kad čia jų darbuotojams sudarytos puikios sąlygos, atitinkančios aukščiausius tarptautinius verslo patalpų standartus, – paaiškino M. Sabaliauskaitė. – Taip pat įvertinome, kad BREEAM sertifikatas bus svarbus mūsų konkurencinis pranašumas – norime užsitikrinti, kad mūsų verslo centras išsiskirs darbo aplinka ir pažangesniais sprendimais.“

Verslo centre bus įdiegtos išmaniosios pastato ir mikroklimato valdymo sistemos, integruota antrinio vandens panaudojimo sistema, mažesnėms energijos sąnaudoms užtikrinti bus pasitelkti atsinaujinančios energijos šaltiniai – aerotermija, geoterminis šildymas. Elektrai gaminti pastato fasaduose bus sumontuoti saulės energijos moduliai, taip pat numatyti liftai su elektros regeneracija.

„MG Valdos“ plėtojamo biurų komplekso investicijos sieks 40 mln. eurų.

 Apie objektą skaičiais:
 Adresas Lvovo g. 105A
 Statybų pabaiga pirmasis projekto korpusas „West Hill“ bus baigtas 2017 metų antrąjį ketvirtį, antrasis – „East Hill“ – 2018 metų antrąjį ketvirtį
 Patalpų plotas 22 tūkst. kv. m
 Projektuotojas Remigijus Bimba, bendrovė „Architektūros kūrybinė grupė“
 Plėtotojas įmonė „MG Valda“

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video