Top Baneris

„Galio Group“ užbaigė pirmojo etapo statybas projekte „reVINGIS“

2024 birželio 4 d.
1 L. Ciunys GG RV River Space
Laimono Ciūnio nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Galio Group“ užbaigė pirmąjį gyvenamojo komplekso „ReVINGIS“ etapą. Gegužės pabaigoje keturių korpusų daugiabučio „River Space“ statybos buvo pilnai baigtos ir gautas statybos užbaigimo aktas. Antruoju etapu statomuose butuose švęsti įkurtuves gyventojai galės kitų metų pradžioje. 

Pirmąjį „reVINGIO“ komplekso kvartalą „River Space“ sudaro keturi korpusai su 146 butais, 7 komercinėmis bei kitos paskirties patalpomis, požeminė automobilių stovėjimo aikštelė su elektromobilių įkrovimo vietomis bei dviračių saugyklomis, rašoma pranešime spaudai.

„Galio Group“ investicijos į pirmojo etapo statybas siekia 19 mln. eurų be PVM. „River Space“ kvartalą suprojektavo „Aketuri Architektai“ ir „Viltekta“, statybas įgyvendino generalinės statybų rangos bendrovė Panevėžio statybos trestas (PST).

„Džiaugiamės, kad pavyko suprojektuoti puikų miestietišką kvartalą labai gamtiškoje vietoje – Neries pakrantėje, greta Vingio parko. Šis kvartalas svarbus miestui ne tik dėl to, kad konvertavo ilgai apleistą industrinę zoną, bet ir todėl, jog yra vienas pirmųjų konversijos projektų Vilkpėdėje, grąžinantis šią iki šiol pramoninę zoną miestui“, – sako studijos „Aketuri“ architektė Milda Rekevičienė.

Prie pat Neries upės ir Vingio parko plėtojamo „reVINGIO“ kvartalo statybos intensyviai vyksta toliau – šiuo metu statomas antrasis etapas „Park Space“ bus baigtas ir perduotas gyventojams kitų metų pradžioje.

4 L. Ciunys GG RV River Space
Laimono Ciūnio nuotr.

„Lygiagrečiai vyksta ir aplinkos tvarkymo darbai – savo lėšomis jau sutvarkėme ir perdavėme miestui anksčiau apleistą Neries krantinę, vadinamąjį bebrų taką – miestiečiams atvertas prie pat upės einantis žaliatakis, kuriuo dabar galima pasiekti Vingio parką. Pats takas išlaikytas natūraliu, o su šlaito viršumi jis sujungtas mediniais pėsčiųjų laiptais, taip pat įrengtos kelios apžvalgos aikštelės, iš kurų atsiveria vaizdas į Neries upės krantą. Neries krantinės atkarpos tvarkymo bei įrengimo darbus projektavo „Aketuri Architektai“, o investicijos siekia apie 300 tūkst. eurų“, – pasakoja „Galio Group“ vadovas Nerijus Maknevičius.

Gyvenamasis kompleksas „reVINGIS“ sudaro iš viso 4 daugiabučių kvartalai, 14 gyvenamųjų korpusų ir apie 650 gyvenamųjų bei kitos paskirties patalpų – vietoje buvusios industrinės teritorijos čia kuriama moderni gyvenamoji erdvė su sava infrastruktūra patogiam judėjimui ir kokybiškam laisvalaikiui.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video