Top Baneris

„Galio Group“ pradeda „STOCK-O“ komplekso statybas Klaipėdoje

2022 balandžio 13 d.
Stocko 02
Pasidalykite straipsniu

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Galio Group“ ir statybos bendrovė „Baltijos pašvaistė“ pasirašė sutartį dėl „stock-office“ komercinių pastatų komplekso „STOCK-O“ pirmojo etapo statybų Klaipėdoje

Generalinės statybų rangos sutartis su „Baltijos pašvaiste“ pasirašyta dėl pirmojo statybų etapo, kurio metu bus pastatyta 11 vienetų modernių komercinių patalpų – jų plotas sieks po 300-375 kv. m. ir iš viso sudarys beveik 4 000 kv. m. Pirmojo etapo statybos darbus planuojama užbaigti šių metų rudenį, o investicijos viršys 7 mln. eurų.

Stocko 01

„Stock-office“ pastatų rinka Lietuvoje dar tik pradeda formuotis, mūsų šalyje tai yra gana naujos koncepcijos komercinis NT, o Klaipėdoje „Galio Group“ plėtojamas „STOCK-O“  yra pirmas tikras tokio tipo projektas uostamiestyje. Pirmojo etapo statybos darbus pradedame pasirašę nuomos sutartis dėl beveik pusės patalpų. Tai rodo, jog verslui išties aktualu turėti daugiafunkces komercines patalpas patogioje, aiškiai matomoje ir klientams lengvai pasiekiamoje lokacijoje su atskiru įėjimu“, – sako Aurimas Martinkėnas, „Galio Group“ NT projektų direktorius.

Stocko 03

„Stock-office“ gali būti naudojami kaip biurai ir e-parduotuvių prekių išdavimo punktai, kaip gamybos patalpos, sandėlis ir ekspozicijų salė – „STOCK-O“  kompleksas leidžia mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms suderinti biuro patalpas su sandėliavimo, prekybos arba gamybos patalpomis, sutelkiant veiklą vienoje vietoje.

Visą „STOCK-O“ kompleksą sudarys 31 turtinis vienetas ir 9400 kv. m, kurie bus sujungti trijuose A+ energinio efektyvumo klasės komerciniuose pastatuose. Projektas bus įgyvendinamas trimis etapais.

 

Šaltinis: BNS

Conteh

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video