Top Baneris

Fibrocementinės ventiliuojamo fasado plokštės atveria naujų fasado dizaino galimybių

2023 liepos 3 d.
EPS475 Laagri alevik Saue riigigumnaasium 6
Pasidalykite straipsniu

Tarnaujantis žmogui, užtikrinantis palankų mikroklimatą patalpose visais metų laikais, ilgaamžis ir estetiškas – keli architektų ir statytojų lūkesčiai, kuriuos turi atitikti pastato fasadas. Vis dažniau statant naujus ar renovuojant senus namus pasirenkamas ventiliuojamas fasadas, eksploatacinėmis savybėmis pranokstantis tradicinius fasadų sprendinius. Japonų gamintojo „Nichiha“ fibrocementinės ventiliuojamo fasado plokštės suteikia galimybę įgyvendinti ir ambicingiausius eksterjero projektus. 

Dekoro galimybės išrankiausiems. „Nichiha“ fibrocementinės ventiliuojamo fasado plokštės atveria neribotų fasado dizaino galimybių. Gamintojo asortimente – daugiau nei 300 fasadų skirtingomis tekstūromis, raštais ir spalvomis. Suteikiama galimybė sukurti ir unikalų fasado raštą individualiam namo projektui.

EPS475 Laagri alevik Saue riigigumnaasium 8

Šiluminis komfortas. Įrengiant ventiliuojamą fasadą sukuriamas papildomas barjeras tarp fasado ir šiltinamojo sluoksnio, o tai papildomai šildo pastatą žiemą ir vėsina vasarą. Be to, fibrocementinės plokštės apsaugo nuo šalčio tiltų ir tiesioginis vėjas nepasiekia pastato sienų.

Ilgaamžis sprendimas. „Nichiha“ ventiliuojamas fasadas leidžia perteklinei drėgmei pasišalinti per oro tarpą tarp fasado ir namo šiltinamojo sluoksnio, tai padeda prailginti apšiltinimo medžiagų eksploatacijos laiką. Fibrocementinės plokštės itin patvarios ir atsparios išoriniams mechaniniams veiksniams. Vėdinami fasadai gali būti montuojami statant ar renovuojant individualius namus, daugiabučius, gamybinius, komercinius ir administracinius pastatus. 

Patentuota technologija. „Nichiha“ ventiliuojamas fasadas reikalauja gerokai mažiau priežiūros dėl patentuoto apsauginio „NichiGuard“ sluoksnio. Šis japonų sukurtas unikalus sluoksnis neleidžia nešvarumams prilipti prie fasado ir apsaugo jį nuo purvo, samanų, pelėsių ir grybelių susidarymo.

Lengvas montavimas. Fibrocementinės fasado plokštės montuojamos greitai, paprastai ir bet kokiomis oro sąlygomis.

Dėl ventiliuojamų fasadų aukštos kokybės ir ilgaamžiškumo šiandien japonų gamintojas „Nichiha“ yra vienas tokių fasadų gamintojų lyderių pasaulyje. Oficialus platintojas Lietuvoje – „JPFasadai“.

PARTNERIO TURINYS

jp fasadai
Nichiha Logo 1

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video