Top Baneris

ES parama – gaminių ir paslaugų dizaino sprendimams

2016 spalio 4 d.
Pasidalykite straipsniu

Ūkio ministerija, skatindama labai mažas, mažas ir vidutines įmones investuoti į gaminių ir paslaugų dizaino sprendimus, kviečia pasinaudoti galimybe įgyvendinti projektus pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos (ES) investicijų priemonę „Dizainas LT“. Pagal šią priemonę finansuojamoms veikloms pirmuoju etapu numatoma skirti beveik 2,9 mln. eurų ES lėšų.

„Priemonė „Dizainas LT“ suteikia galimybę Lietuvos įmonėms pritaikyti originalius gaminių ar paslaugų dizaino sprendimus. Neabejojama, kad tokie įmonių žingsniai padidintų šių įmonių kuriamų produktų ir paslaugų patrauklumą, o kartu ir paklausą bei produktyvumą.

Pagal priemonę „Dizainas LT“ pareiškėjai – labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės, veikiančios ne trumpiau kaip vienerius metus. Šių įmonių vidutinės metinės pajamos per trejus finansinius metus iki paraiškos pateikimo dienos arba pajamos per laikotarpį nuo įmonės įregistravimo dienos (jeigu įmonė vykdė veiklą mažiau nei trejus finansinius metus) turi būti ne mažesnės kaip 50 tūkst. eurų.

Didžiausia galima projektui skirti finansavimo lėšų suma yra 10 tūkst. eurų, mažiausia – 3 tūkst. eurų. Vieno kvietimo metu finansavimui gauti pareiškėjas gali teikti iki trijų paraiškų.

Juridiniai asmenys, siekiantys gauti finansavimą, turi užpildyti paraišką, kuri skelbiama svetainėse www.esinvesticijos.lt, www.lvpa.lt, ir pateikti ją Lietuvos verslo paramos agentūrai iki lapkričio 28 dienos.

Iš viso pagal priemonę „Dizainas LT“ 2014–2020 m. numatoma investuoti 5,79 mln. eurų.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video