Top Baneris

Kaune prasideda paroda „Namų pasaulis“

2015 balandžio 8 d.
Pasidalykite straipsniu

Balandžio 9 iki 12 dienomis Kaune, Lietuvos sporto universiteto (Aušros g. 42) ir futbolo (Aukštaičių g. 51) maniežuose, vyksiančioje 22-ojoje specializuotoje statybos, interjero, apdailos medžiagų bei baldų parodoje „Namų pasaulis“ rinkos naujienas pristatys beveik pustrečio šimto įmonių. Paroda „Namų pasaulis“ yra viena lankomiausių parodų Kaune, sulaukianti per 30 tūkst. lankytojų. 

22 kartą organizuojamoje statybos, interjero, apdailos medžiagų bei baldų parodoje „Namų pasaulis“ toliau tęsiama ekologijos tema. Kasmet augantis tai propaguojančių parodos dalyvių skaičius įrodo, kad aplinką tausojantys sprendimai jau gana plačiai naudojami Lietuvos nekilnojamojo turto (NT) rinkoje.

Lankytojus traukia ne tik galimybė vienoje vietoje rasti daug prekių ir paslaugų teikėjų, bet ir nemokamos konsultacijos, seminarai, specialių pasiūlymų gausa, naujausi ekologiški sprendimai namams. Šiemet paroda užims rekordinį plotą, išsiplėtė lauko ekspozicija.
„Ekologija artimiausioje mūsų aplinkoje – naujai statomuose namuose ir pastatuose, kuriuose praleidžiame nemažai laiko dirbdami, jau yra ne mada, o normalus ir savaime suprantamas reiškinys. Jeigu prieš keletą metų parodoje didesnio dėmesio susilaukdavo dalyviai, kurie pristatydavo ekologiškus sprendimus statyboms ir namams, tai šiandien dauguma jų tokie“, – sakė Erikas Piskunovas, parodą organizuojančios bendrovės „Ekspozicijų centras“ generalinis direktorius.
Anot jo, per pastaruosius keletą metų parodos „Namų pasaulis“ lankytojas taip pat tapo atsakingesnis prieš savo santykį su aplinka, todėl reiklesnis prekėms ir paslaugoms, kurias jis vartoja. „Paroda yra unikali vieta iš patikimų lūpų išgirsti ir iš patikimų rankų gauti tai, kas šiandien yra geriausia“, – pabrėžia E.Piskunovas.

Atskleidžia technologinius sprendimus
Per keletą pastarųjų metų ekologija statybos, interjero, apdailos medžiagų bei baldų sektoriuose jau tapo savaime suprantamu dalyku, todėl daugeliui parodos „Namų pasaulis“ dalyvių net nereikia akcentuoti apie siūlomų produktų draugiškumą aplinkai. Dauguma akcentuoja tokius dalykus, kaip ilgaamžiškumas, patikimumas, natūralumas, patogumas naudoti, funkcionalumas.
Pavyzdžiui, bendrovė „Benders Lietuva“, viena didžiausių čerpių gamintojų Europoje, savo klientus stebina ne tuo, kad visą savo produkciją gamina iš ekologiškų žaliavų, o technologijomis, kaip ekologiška gali būti ilgaamžiška ir funkcionalu. Tam, kad čerpės nebluktų, jos ne tik padengiamos dviem sluoksniais dažų, bet į visą masę dedamas tos spalvos pigmentas. Kita bendrovės siūloma produkcija „Olfry“ klinkerinės plytos ir grindinio trinkelės taip pat išsiskiria jau prieš 30 metų sukurta technologija. Druska, sulfatai, anglies rūgšties druska, esantys statomoje sienoje, nenaudojant „Olfry“ apsaugos priemonės džiūdami, lengvai iškyla į paviršių ir palieka ant plytų bjaurias baltas dėmes. Naudojant „Olfry“ plytų impregnavimą, plytų išorinė pusė apipurškiama molekuliniu, vandeniui atspariu sluoksniu. Druska ir sulfatai daugiau nebegali prasiskverbti pro impregnuotą sluoksnį į paviršių.
Kita statybinių medžiagų prekybos įmonė „Progressus group“ parodos lankytojus stebins pristatoma naujiena – „Nelskamp Clima life“ čerpės, gaminamos su ypatinga technologija, kurios valo orą aplink namą.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video