Top Baneris

„Eivuda LT“ medinės stogo konstrukcijos – puikus pasirinkimas

2019 kovo 26 d.
Stogo konstrukcijos, „Eivuda LT“

Uždaroji akcinė bendrovė „Eivuda LT“ – tai aukščiausios kokybės medines santvarines stogo konstrukcijas projektuojanti ir gaminanti Vakarų Lietuvos įmonė, gerai žinoma tiek šalyje, tiek už jos ribų. Bendrovės gaminamos medinės stogo konstrukcijos yra puikus pasirinkimas statant gyvenamuosius, ūkio paskirties, viešuosius ar pramonės pastatus.

Stogo konstrukcijos išsiskiria priimtina kaina, yra lengvai montuojamos, pasižymi geromis termoizoliacinėmis savybėmis ir leidžia įgyvendinti originalius dizaino sprendimus. Joms suteikiama ilgalaikė garantija.

„Mes labai vertiname savo klientus, pasirinkusius mūsų produktus, atitinkančius aukščiausius europinius standartus, ir visada esame pasirengę jiems patarti, kaip rasti optimalų architektūrinį sprendimą pagal vietos klimato sąlygas, stogo apkrovas, numatomą stogo dangą ir, žinoma, planuojamą biudžetą“, – sako bendrovės „Eivuda LT“ direktorius Vytautas Bružas.

Medinės stogo konstrukcijos surenkamos gamykloje, gabenamos iki statybos vietos ir montuojamos ant pastato. Pasak V. Bružo, šis statybos produktas – tarsi „Lego“ konstruktorius, jį montuojant nereikia daug pastangų ir išmonės.

Statybininkams darbą supaprastina pateikti planai, instrukcijos ir brėžiniai. Montavimo darbai neužtrunka. Jei palygintume su įprastu stogo statybos būdu iš atskirų elementų tiesiog statybvietėje, kai išauga broko ir klaidų tikimybė, paruoštos įmonės medinės stogo konstrukcijos sumontuojamos iki 10-ties kartų greičiau. Vietoj įprastų 2–3 savaičių prireikia vos 2–3 dienų.

Bendrovės „Eivuda LT“ specialistų projektuojamos medinės stogo konstrukcijos gali būti pačių įvairiausių geometrinių formų, matmenų ir architektūrinių sprendimų. Jos projektuojamos ir gaminamos specializuotame ceche automatizuotu būdu naudojantis programine įranga.

Gamybai naudojama aukštos kokybės – gerai išdžiovinta, kalibruota ir sertifikuota – mediena. Užsakovo pageidavimu ji padengiama antiseptikais ir antipirenais.

Didelis pranašumas tas, kad šių stogo konstrukcijų montavimo darbus gali atlikti statybų įmonė ar pats statytojas – specializuotas sertifikavimas nebūtinas. Montavimo darbų metu bendrovės „Eivuda LT“ specialistai gali profesionaliai prižiūrėti ir kontroliuoti visą procesą, prieš tai pasirūpinę stogo konstrukcijų pristatymu į statybvietę.

Naudoti šios bendrovės gaminamas stogo konstrukcijas, statant individualųjį namą, priestatą, garažą, ūkio paskirties ar visuomeninį statinį, yra idealus sprendimas pagal kainos, kokybės ir laiko santykį. Palyginti lengvos, bet tvirtos konstrukcijos leis suprojektuoti ir pastatyti didelio tarpatramio laikančiąsias santvaras, iškelti namo antrą aukštą ar kelių aukštų statinį.

Bendrovės „Eivuda LT“ technologinės galimybės leidžia gaminti net ir itin didelių gabaritų konstrukcijas, pavyzdžiui, angarams. Įmonės statybų produktas išties tinkamas ir renovuojant pastatų stogus. Plokščią statinio stogą galima pakeisti šlaitiniu ir taip supaprastinti stogo šiltinimą, viršutinius aukštus apsaugoti nuo drėgmės, susikurti papildomą erdvę. Pasirinkimas platus: projektuojamos ir gaminamos vienšlaičių, dvišlaičių, keturšlaičių ir daugiašlaičių stogų konstrukcijos.

Palyginti su kitomis technologijomis, medinės santvarinės stogo konstrukcijos turi geriausią naudingumo koeficientą pagal užstatomą plotą, svorį, medžiagų sąnaudas ir kainą. Santvarinių konstrukcijų stogai yra tvirti ir lengvi, o apšiltinami atitinka griežčiausius energinės A+ ir A++ klasės pastatų reikalavimus.

eivuda logo

 RĖMĖJO TURINYS 

Komentarai