Top Baneris

„Eikos“ įmonė įsigijo viešbučio projektą vietoje apleisto „Tauro rago“ (2)

2022 rugpjūčio 1 d.
tauro ragas
Pasidalykite straipsniu

Su nekilnojamojo turto plėtros bendrove „Eika“ susijusi įmonė „Kalno projektas“ už neskelbiamą sumą įsigijo 100 proc. sostinėje vietoje apleisto baro „Tauro ragas“ planuotą statyti viešbučio ir biurų pastato projektą įšaldžiusios įmonės „Aurochs investments“ akcijų, rodo Registrų centro duomenys.

„Eikos“ plėtros vadovas Tomas Žiaugra BNS Plius patvirtino sandorio faktą, tačiau daugiau detalių apie jį ir tolimesnius planus neatskleidė.

„Sandorio vertės atskleisti negalime, nes tai yra konfidenciali informacija, tačiau pati vieta „Eikai“ yra gerai pažįstama – šalia jau išvystyto pirmojo Lietuvoje „Hilton“ viešbučio ir „Live Square“ biurų pastato“, – BNS Plius komentavo T. Žiaugra.

Registrų centro duomenimis, „Aurochs investments“ akcijų nuosavybės perleidimas pirkėjui įvyko liepos 21 dieną.

Pernai rugsėjį skelbta, jog dėl viešbučių sektorių paveikusios koronaviruso pandemijos „Aurochs investments“ kol kas įšaldė sostinėje vietoje apleisto baro „Tauro ragas“ planuotą statyti viešbučio ir biurų pastato projektą.

2018 metais teritorijoje šalia V. Kudirkos ir J. Jasinskio gatvių sankryžos „Aurochs investments“ ketino pradėti trijų žvaigždučių, 100-120 kambarių viešbučio ir apie 3,5 tūkst. kv. metrų ploto biurų pastato statybas. Į objekto plėtrą įmonė planavo investuoti 14 mln. eurų.

„SP architektų grupės“ parengtuose projektiniuose pasiūlymuose buvo nurodoma, kad 2,6 tūkst. kv. metrų ploto sklype planuojamas 5 aukštų pastatas su 107 vietų požemine automobilių saugykla. Statybų pabaiga buvo numatoma 2019-2020 metais.

Leidimą statyti viešbučio paskirties pastatą „Aurochs investments“ gavo 2019 metų rugsėjį, gavus statybos leidimą buvo jau ieškoma statybos rangovų ir buvo pradedama ruoštis statyboms.

„Aurochs investments“ pastatą J. Jasinskio gatvėje įsigijo 2017 metų sausį. Ji valdo 1,4 tūkst. kv. metrų ploto pastatą J. Jasinskio gatvėje bei iki 2095 metų nuomojasi komercinės paskirties sklypą iš valstybės.

Alaus baras „Tauro ragas“ Vilniuje veikė 1974–1994 metais.

 

Šaltinis: BNS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
 • Hhh

  2022-08-04, 23:12  

  Šaunu tikiuosi pastatys kažką gražaus ne kaip live squire sugadino visa gatve.

  Apie kokį dar išsaugojimą aliudziu čia fantazuoji komunizmą isspireme prieš 30 metu

 • Būtina išsaugoti Tauro rągo restoraną

  2022-08-03, 14:52  

  Mano nuomone,būtina išsaugoti šį pokarinio modernizmo perlą- buvusį Tauro rago alaus restoraną, suprojektuotą prof. Algimanto Mačiulio. Manau,šis pastatas puikiausia galėtų būti įkomponuotas viešbučio vestibiulio erdvėje.

Rekomenduojami video