Top Baneris

Efektyvus pastatas – su šiltinimo sluoksnyje įmontuotais langais

2023 liepos 18 d.
soudal termoprofilis
„Soudal“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Langai – vienas svarbiausių pastato elementų, padedančių taupyti šilumą. Tinkami langai ne tik užtikrina gyventojams patogumą ištisus metus, bet ir gali padėti sumažinti komunalines išlaidas. Tinkamas langų montavimas padės išvengti oro prasiskverbimo į pastatą ir apsaugos nuo vandens žalos. Tačiau net ir kokybiški, bet prastai sumontuoti langai gali neišpildyti lūkesčių. Tik tinkamai sumontuotas langas padeda išvengti oro nuotėkio ir skersvėjų, kas sumažina šilumos nuostolius ir padidina gyventojų ar patalpose dirbančių žmonių komfortą. 

Tiek renovuojant, tiek statant naujus pastatus keliami aukšti energinės klasės reikalavimai, todėl langai vis dažniau montuojami į šiltinimo sluoksnį. Taip ne tik sumažinami per langus išeinančios šilumos nuostoliai, bet ir sukuriama šviesesnė erdvė. Yra keletas būdų, kaip montuoti langus šiltinimo sluoksnyje. Vienas tvarių ir veiksmingų pasirinkimų – didelio tankio polistirolo putplasčio profilis. Daugiau nei pusšimtį metų tiekiantis statybinę chemiją „Soudal“ siūlo MTF SISTEMĄ. Tai didelio tankio polistirolo profilis, naudojamas langams montuoti šiltinimo sluoksnyje. Rinkos lyderio tiekiami termoprofilių moduliai pagaminti iš labai kieto EPS, kurių minimalus tankis yra 150 kg/m³, o šilumos laidumo koeficientas įspūdingas – λ 0,039 – 0,041 W / (mK). Dar viena gera žinia siekiantiems aukštos energinės klasės – „Soudal“ produktai visiškai atitinka Europos energijos vartojimo efektyvumo didinimo strategiją (EPBD).

soudal 1

„Soudal“ tiekiama MTF SISTEMA gali būti naudojama su bet kokio tipo langais ir durimis – tiek aliuminio, tiek medžio, tiek plastiko. Pagrindinė MTF SISTEMOS naudojimo paskirtis – rėmo integravimas į fasado sistemą. Profiliai yra atsparūs drėgmei, užtikrina labai gerą garso ir šiluminę izoliaciją, o tai labai svarbu tvariems ir moderniems pastatams.

Ši „Soudal“ tiekiama sistema taip pat puikiai išlaiko lango svorį ir statines apkrovas. Gaminys ne tik prisideda prie pastato tvarumo, bet ir pats atitinka tvarumo principus – jį montuojant nelieka atliekų.

PARTNERIO TURINYS

soudal

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video