Top Baneris

E. aukcionuose antrąjį ketvirtį parduota turto už 27 mln. eurų

2022 liepos 25 d.
turto bankas 75833713 960x640 1
Pasidalykite straipsniu

Antrąjį šių metų ketvirtį elektroninių aukcionų ir varžytynių portale parduoto turto vertė siekė beveik 27 mln. eurų, pirmadienį pranešė Registrų centras.

Brangiausiai parduotu objektu tapo apleisti Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro pastatai, už kuriuos sumokėta beveik 1 mln. eurų.

„Nekilnojamojo turto rinkoje stebime tam tikrą neapibrėžtumą, tačiau tai nestabdo aukcionų dalyvių. Antrąjį ketvirtį dalyvių aktyvumas išliko didelis, o susidomėjimas išskirtiniais objektais leido Turto bankui fiksuoti gerus rezultatus“, – pranešime teigė Turto banko Pardavimų departamento direktorė Guoda Gura.

Tarp brangiausiai parduotų objektų – ir Trakų rajone, Stirnių kaime, esantys buvusio reabilitacijos centro „Aušveita“ pastatai. Pirmajame aukcione vaikų kūrybos paviljonas, valgykla, klubas, estrada ir kiti statiniai parduoti už 631 tūkst. eurų. Tuo metu antrajame aukcione už 455 tūkst. eurų parduoti trys miegamieji korpusai, medicinos korpusas, katilinė ir kiemo aikštelės. 

Už 590 tūkst. eurų parduoti Kauno miesto savivaldybei priklausę A. Juozapavičiaus prospekte esantys sandėliai, žemės sklypas ir garažas, už 380 tūkst. eurų – Utenos rajono savivaldybės administracijai priklausiusi mokykla ir žemės sklypas J. Basanavičiaus gatvėje.

Iš viso balandžio-birželio mėnesiais paskelbta beveik 2,8 tūkst. varžytynių ir aukcionų, iš kurių įvyko daugiau kaip 700.

Antstolių skelbtose varžytynėse parduota turto už 7,9 mln. eurų, savivaldybių aukcionuose – už 4,8 mln. eurų, nemokumo administratorių varžytynėse – už 0,7 mln. eurų, kitų institucijų aukcionuose – už 7,9 mln. eurų.

Antrąjį ketvirtį taip pat įvyko Turto banko organizuoti aukcionai už beveik 5,3 mln. eurų.

Varžytynių ir aukcionų internete paslauga teikiama nuo 2013 metų, per šį laiką įvyko apie 24 tūkst. varžytynių ir aukcionų, kuriuose turto parduota už maždaug 780 mln. eurų.


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video