Top Baneris

Duris atvėrė modernus ABB centras

2015 gegužės 25 d.
Pasidalykite straipsniu

2015 m. gegužės 25 d. Energetikos ir automatikos technologijų lyderė ABB persikelia į naują, itin modernų centrą prie Vilniaus, Avižieniuose.

ABB centras, kuriame bus sutelkti visi ABB padaliniai Lietuvoje – administracinis pastatas su daugiau nei 70 darbo vietų bei modernus sandėlis, pastatytas per 9  mėnesius.

Bendras naujo centro plotas – apie 3 tūkst. kvadratinių metrų, apie 1 tūkst. kvadratinių metrų užims naujo sandėlio plotas.

„ABB Baltijos šalyse yra investavusi daugiau nei 80 mln. eurų. Savo paskutine investicija – nauju biuro ir sandėlio pastatu – mes sustipriname savo pozicijas ir pajėgumus Lietuvos rinkoje. Dabar turime puikias darbo sąlygas ir visas galimybes tolesniam vystymuisi bei augimui“, – sakė bendrovės ABB vykdantysis direktorius Bo Henrikssonas.

Jis pasidžiaugė, kad centro automobilių stovėjimo aikštelėje yra įdiegta ABB elektromobilių greitojo įkrovimo stotelė, kuri tinka visiems šiuo metu rinkoje esamiems elektromobiliams.

Centre įdiegta elektros energiją taupanti ABB automatizuota valdymo sistema, kuri valdo pastato apšvietimą, šildymą ir vėdinimą. Būvio jutikliai „atpažįsta“ žmogaus buvimą – pagal tai elektra įsijungia ar išsijungia automatiškai. Be to, biure bus reguliuojamas ir darbo vietų apšviestumas.

Ant administracinio pastato aliuminio bei stiklo fasadų sumontuota apsauga nuo saulės, nukreipianti tiesioginius saulės spindulius, tačiau užtikrinanti dienos šviesą patalpose.

Kad atviro biuro erdvėje dirbančių darbuotojų netrikdytų pašaliniai garsai, buvo įrengtos telefoninių pokalbių patalpos, turinčios specialias akustines garsą izoliuojančias pertvaras. Tokią pat garso izoliaciją turi ir devyni pasitarimų kambariai.

Modernia įranga aprūpintame sandėlyje, be kitų sprendimų, yra įdiegtas ir popierių taupantis sprendimas, t. y. visiškai atsisakyta popierinių dokumentų, o prekių logistika valdoma naudojant planšetinius kompiuterius.

Pasak Bo Henrikssono, naujasis centras prisidės įgyvendinant ABB augimo planus bei geriau ir efektyviau aptarnauti klientus.

ABB šiuo metu vykdo darbus Lietuvos strateginiuose energetikos projektuose „NordBalt“, tiesiant  elektros jungtį su Švedija, bei Lietuvos ir Lenkijos elektros energijos jungties „LitPol Link“ projekte.

Naująjį ABB centrą projektavo UAB „City Projects“, per rekordiškai trumpą laiką pastatė UAB „Irdaiva“. Projekto valdymą ir techninę priežiūrą vykdė UAB „Contestus“.

Apie ABB

ABB (www.abb.com/lt) yra energetikos ir automatikos technologijų, padedančių energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovams tobulinti veiklą ir tausoti aplinką, lyderė. ABB įmonių grupėje dirba apie 145 000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių.

ABB Lietuvoje veiklą pradėjo 1992 metais. Pagrindinės veiklos sritys apima perdavimo tinklus ir paskirstymo pastočių projektus, vidutinės ir žemos įtampos produktus, automatizavimo projektus ir robotus bei pramonės objektų užsakovams teikiamą techninę priežiūrą.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video