Top Baneris

Druskininkų „Draugystės“ sanatorijos priestato statybai – 3,5 mln. eurų

2021 gegužės 25 d.
draugystes sanatorija druskininkai swedbank
BNS nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Bankas „Swedbank“ Lietuvoje suteikė 3,5 mln. eurų vertės paskolą Druskininkų „Draugystės“ sanatorijai. Paskola skirta sanatorijos naujo korpuso statyboms, pranešė bankas.

Naujasis pastatas bus sujungtas su vila „Kolonada“ ir sudarys vientisą kompleksą „Medical SPA Violeta“.

Pasak sanatorijos vadovo Gedimino Kaubrio, komplekse bus teikiama daugiau paslaugų nei iki šiol sanatorijoje. Pirmame aukšte bus įrengtas baseinas, veiks įvairios procedūros, pirtys, poilsio zona, antrame – SPA, grožio procedūrų, masažų zona bei kitų procedūrų zona. Trečiame aukšte numatyta įrengti 17 kambarių.

„Medical SPA Violeta“ suteiks didesnę gydymo, apgyvendinimo, maitinimo, SPA procedūrų pasiūlą mūsų klientams, kurių sulaukiame ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Lenkijos, Izraelio, Vokietijos bei kaimyninių šalių. Tikime, kad epideminei situacijai ilgainiui gerėjant vėl sulauksime turistų dėmesio“, – pranešime sakė G. Kaubrys.

„Swedbank“ Verslo klientų tarnybos vadovas Antanas Sagatauskas teigė, jog ši plėtra rodo optimistinį šalies verslo požiūrį į turizmo ir sveikatinimo paslaugų perspektyvas Lietuvoje.

„Įsibėgėjant vakcinacijos tempams šalyje, manome, kad turizmo sektorius, kuris yra viena iš labiausiai nuo pandemijos nukentėjusių verslo sričių, netruks atsigauti. Galimybių pasas gyventojams suteiks daugiau mobilumo šalies viduje, turėtų daugėti ir turistų iš užsienio“, – pranešime teigė jis.

Naujų statybų plotas sieks virš 3,2 tūkst. kv. metrų. Planuojama, kad naujasis pastatas veiks šių metų gruodžio mėnesį. 

 

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video