Top Baneris

Dizaino bibliotekoje „DesignLibrary Kaunas“ – atvirų durų dienos

2016 liepos 15 d.
Pasidalykite straipsniu

Šiandien ir rytoj KTU „Santakos“ slėnyje lankytojai laukiami netrukus duris atversiančioje ketvirtojoje pasaulyje netradicinėje dizaino bibliotekoje „DesignLibrary Kaunas“ ir bendradarbiavimo erdvėje „DesignFriends“.

Projektas „DesignLibrary Kaunas“ (liet. dizaino biblioteka) vykdomas kartu su kultūros organizacija „DesignLibrary“, 2006 metais įkūrusia pirmąją dizainui skirtą biblioteką Milane (Italija). Vėliau buvo atidaryti bibliotekos padaliniai Šanchajuje (Kinija, 2007 m.) ir Stambule (Turkija, 2009 m.). „DesignLibrary Kaunas“ – 4-oji tokia biblioteka.

„DesignLibrary Kaunas“ nuolat veiks dizaino literatūros skaitykla ir bendradarbystės erdvė. Viena iš planuojamų projekto pagrindinių veiklų – periodiški renginiai – „Dizaino ketvirtadieniai“, kuriuose, žvelgiant per pasaulio inovacijų prizmę, bus kalbama miestui aktualiomis temomis, kviečiami užsienio svečiai, Lietuvos profesionalai, mokslininkai, inovatoriai bei Kauno mieste bendruomenė.

Taip pat planuojama organizuoti parodas, į dizainą orientuotus vienkartinius renginius bei mokymus. Veiklos bus vykdomos įtraukiant partnerius iš Milano, kurių gretose – garsūs architektai, dizaineriai, jauni inovatoriai, žinomos dizaino įmonės ir organizacijos.

„DesignLibrary Kaune“ lankytojai ras plačią dizaino leidinių kolekciją, kurią sudaro knygos, tarptautiniai žurnalai, istoriniai Italijos dizaino įmonių produktų katalogai. Bibliotekoje taip pat atrinkti vietinių leidėjų leidiniai apie dizainą, architektūrą, kultūrą, dizainą ir technologijas, dizainu grįstą vadybą ir kt.

Atvirų durų dienos „DesignLibrary Kaunas“ ir bendradarbystės erdvėse „DesignFriends“ liepos 15–16 d. nuo 10 iki 20 val. Didesnėms grupėms bus surengta ekskursija.

Taip pat skaitykite: Projekte „DesignLibrary Kaunas“ – ir verslo indėlis

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video