Top Baneris

„Dizaino antenų“ komanda lankosi Jonavos rajone

2016 rugsėjo 27 d.
Pasidalykite straipsniu

Studentų dizaino festivalio „Dizaino antenos“ komanda jau įsikūrė Jonavoje, Kulvoje ir Upninkuose. Čia studentai bandys ne tik pažinti vietoves, bet ir vietos gyventojus supažindinti su dizaino iššūkiais.

Vienas šiųmečių „Dizaino antenų“ dalyvių – interaktyvumo ir komunikacijos dizaineris, dėstytojas, Kauno kolegijos Dizaino katedros vedėjas Aurimas Gaižauskas.

A. Gaižausko įsitikinimu, dizainas yra pastovus ir metodiškas judėjimas projektuojamų, trokštamų situacijų, būsenų ir kontekstų link. Dizainas tampa inovacijos sinonimu, jis sunkiai atsiejamas nuo žmogiškosios veiklos. „Dizaino antenos“ atskleidžia dizaino specializacijų skirtumus ir sykiu panašumus. Sunku pasakyti, kur prasideda ir baigiasi dizainas: jo ribos turi būti nustatomos iš naujo – vėl ir vėl.

Mobiliųjų dizaino laboratorijų festivalio prasmė, anot „Dizaino antenų“ dalyvio, užkoduota pačiame pavadinime. Tai – unikalios jaunųjų dizaino ryšininkų treniruočių stovyklos. Antenos dažniausiai veikia dviem kryptimis, jos siunčia signalus ir taip pat juos priima, veikia kaip siųstuvas ir imtuvas. Mikrolygmenyje svarbu rasti ryšį, suderinti bangas, tarp dizaino mokyklų dėstytojų ir studentų. Makrolygmenyje yra labai svarbu apčiuopti vietinį kontekstą, atpažinti siunčiamus signalus, apsikeisti įžvalgomis.

dizaino antenos 02

Daugiau apie festivalį: Dizaino antenos apraizgys Jonavos rajoną

Festivalio inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video