Top Baneris

Daugiabučių renovacijos antireklama tapęs pastatas bus sutvarkytas

2016 birželio 21 d.
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Aplinkos ministerija pripažįsta – suaktyvėjus daugiabučių renovacijai pastaraisiais metais teko spręsti nemaža problemų dėl vėluojančių ar nekokybiškų darbų, įmonių bankroto. Bet, tvirtina aplinkos viceministrė Daiva Matonienė, visos tokio pobūdžio problemos sprendžiamos operatyviai, kartu stiprinama kontrolė ir, jei reikia, net keičiami teisės aktai ar taikomos sankcijos.

Šiuo metu visuomenė kaip tik stebi vieną tokių iššūkių – kaip bus išspręsta Žirmūnų g. 5, Vilniuje, pradėto renovuoti daugiabučio problema. 2014 m. šio daugiabučio namo savininkų bendrija sudarė sutartį su UAB „Orlista“ dėl pastato šiltinimo, bet bendrovė bankrutavo, o gyventojai ir kiti miestiečiai jau kurį laiką šiurpsta matydami apskurusias fasado šiltinimo medžiagas. Savaitgalį praūžęs škvalas šio namo irgi neaplenkė…

Bankrutavus „Orlistai“ buvo organizuota naujo rangovo parinkimo procedūra. Vokai su pasiūlymais atplėšti 2016-05-23. Konkursą laimėjo bendrovė „Magirnis“, su kuria bus pasirašyta rangos darbų sutartis. Planuojama, kad darbai bus pradėti vykdyti jau po poros savaičių. Iki tol turi būti paskirtas naujas rangos darbų vadovas, atnaujintas statybos leidimas, užsakytos reikalingos statybinės medžiagos.

VšĮ Būsto energijos taupymo agentūra sudarė specialią darbo grupę, kuri kontroliuos, kad daugiabučio atnaujinimo darbai būtų pradėti kuo skubiau, vyktų sklandžiai, kokybiškai ir laiku. Visi gyventojai apie pastebėtus renovacijos darbų trūkumus ar kitus neteisėtus veiksmus gali pranešti BETA nemokamu informacijos numeriu 8 800 20012.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video