Top Baneris

Daugiabučių modernizavimo vadovas

2014 balandžio 11 d.
Pasidalykite straipsniu

Aplinkos ministerija parengė Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) projektų įgyvendinimo vadovą.

Vartotojams jau prieinama ir elektroninė leidinio versija.

„Šiame vadove aiškiai ir paprastai išdėstoma aktuali informacija apie visą modernizavimo procesą nuo „svajonės“ iki jos išsipildymo. Tikimės, kad jis taps tam tikru kelrodžiu žmonėms, jau pasiryžusiems atnaujinti savo daugiabutį, ar dar tik planuojantiems renovaciją“, – sakė aplinkos viceministrė Daiva Matonienė.

Leidinyje išsamiai pristatoma Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programa. Detaliai aprašoma, kaip įgyvendinti daugiabučių namų atnaujinimą nuo inicijavimo iki atnaujinimo projekto įgyvendinimo pabaigos. Kiekvienas proceso etapas detaliai aprašytas, pateikiami teisės aktai, reglamentuojantys procesus, pavyzdiniai dokumentai bei naudingos nuorodos.

Skaitytojų patogumui leidinyje taip pat pateikiami Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą įgyvendinančios VšĮ „Būsto energijos taupymo agentūra“ specialistų regionuose kontaktai.

Leidinį sudaro 8 skyriai, pavadinti daugiabučių atnaujinimo žingsniais. Prie jų pateikiami reikalingų dokumentų pavyzdžiai, atsakymai į dažniausius klausimus.

Aplinkos ministerijos nuotr.


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video