Top Baneris

Daugiabučių gyvenvietėje „Linkmenų ežerai“ baigtos pirmosios statybos

2016 lapkričio 14 d.
„Linkmenų ežerai“ („Realco“ nuotr.)
„Linkmenų ežerai“ („Realco“ nuotr.)

Šnipiškių rajone, Linkmenų gatvėje, ypač patrauklioje teritorijoje greta natūraliai susiformavusių keturių ežerėlių, užbaigtas pirmojo daugiabučių kvartalo „Linkmenų ežerai“ etapas. 180 butų jau turi savuosius gyventojus, kas, anot projekto plėtotojų – bendrovės „Realco“ – atstovų, pranoko visus statytojų lūkesčius.

Neabejojama, kad pirkėjai įvertino ne tik namų kokybę, bet ir išpildytus pažadus kruopščiai sutvarkyti infrastruktūrą aplink gyvenvietę.

Namai „Linkmenų ežerų“ gyvenvietėje yra klasikinės silikatinių mūro plytų statybos, sertifikuoti B klase. Pirkėjams čia siūlomi 1–4 kambarių butai, kurių plotas sudaro nuo 28 iki 92 kv. metrų.

„Linkmenų ežerų“ teritorija apšviesta ir aptverta, uždarų kiemų saugumą užtikrina įrengtos vaizdo kameros.

„Realco“ ištesėjo pažadus ir išasfaltavo dalį Linkmenų gatvės, sumontavo energiją tausojančią LED apšvietimo sistemą, važiuojamojoje kelio dalyje įrengė saugumo saleles ir nutiesė šaligatvius. Taip pat buvo sutvarkyta ežerėlio pakrantė ir aplinka: iškirsti krūmynai, pasodinta nauja veja ir medeliai. Aplink ežerėlį suformuotas takelis, įrengti suoliukai.

„Realco“ nuotr.

Daugelis pirkėjų domisi, koks likimas laukia garažų masyvo, matomo pro viršutinių butų langus. Teigiama, kad netrukus garažų nebeliks – jų vietoje iškils nauji namai.

Gera žinia ir ta, kad Vilniaus miesto savivaldybė šioje rajono dalyje planuoja sutvarkyti ir įrengti rekreacinę teritoriją. Projektuojami dviračių takai, kuriais ateityje bus galima pasiekti Konstitucijos prospektą ir Ozo gatvę. Šiuos darbus, finansuojamus iš savivaldybės, valstybės biudžeto ir ES lėšų, planuojama užbaigti iki 2020-ųjų.

Iki 2018 metų kovo mėnesio „Linkmenų ežerų“ gyvenvietėje šalia jau stovinčių namų iškils dar trys daugiabučiai. Tai – antrasis gyvenvietės plėtros etapas su 305 naujais butais, kuriais šiuo metu jau sėkmingai prekiaujama.

„Realco“ jau projektuoja ir trečiojo etapo daugiabučius, kuriuose ateityje pirkėjams pasiūlys dar apie 300 butų.

Komentarai