Top Baneris

Daugiabučių gyventojams – nemokami seminaraiapie renovaciją

2015 sausio 30 d.
Pasidalykite straipsniu

Kitą savaitę šalyje prasidės daugiabučių gyventojams skirtų nemokamų seminarų apie renovaciją ciklas. Tokie seminarai įvairiuose šalies miestuose buvo surengti ir praėjusį rudenį.

Vasario mėnesį planuojama apie 20 seminarų, mokymų ir diskusijų pobūdžio susitikimų, į kuriuos kviečiami daugiabučių gyventojai, jiems atstovaujančios ir juos vienijančios organizacijos. Seminarų metu Kauno, Klaipėdos, Alytaus, Marijampolės, Utenos, Tauragės ir kitose savivaldybėse renovacijos ekspertai supažindins su aktualiausiais teisiniais, finansiniais ir techniniais daugiabučių atnaujinimo programos aspektais, valstybės paramos teikimo ir modernizavimo projektų įgyvendinimo pokyčiais, atsakys į gyventojams rūpimus klausimus.

Pirmasis seminaras vyks vasario 2 d. Kaune. Utenoje jis numatytas vasario 5 d., Marijampolėje – 12 d., Alytuje – 19 d., Tauragėje – 23 d. Vasario 5-ąją Marijampolėje bus surengta apskritojo stalo diskusija, skirta šios savivaldybės renovacijos problemoms aptarti ir rasti geriausius būdus joms spręsti. Į šią diskusiją kviečiami visi renovacija besidomintys daugiabučių gyventojai. Joje dalyvaus daugiabučių atnaujinimo programą administruojančios Būsto energijos taupymo agentūros (BETA) specialistai, miesto savivaldybės atstovai, kiti renovacijos dalyviai.

Išsamesnės informacijos apie seminarus galima rasti juos organizuojančios BETA tinklalapyje www.betalt.lt.

AM inf.

 


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video