Daugiabučio modernizacija – iš svetimos kišenės

Daugiabučio modernizacija – iš svetimos kišenės

Kivirčų kieme kaimynams išvengti sunku.
Kaip ir Utenos projekto atveju, Nidoje nusivylę liko tik verslo atstovai – projektas baigtas, kai nekilnojamojo turto kainos buvo kritusios, sandorių sumažėję. A. Bagdono žiniomis, 7 mln. litų į šį projektą investavusi bendrovė „Vėtrūna“ nemažos dalies butų nepardavė iki šiol. Tiesa, „Vėtrūnos“ projektų valdymo direktorius Evaldas Videika šiandienę projekto situaciją prašo laikyti komercine įmonės sutartimi. Vis dėlto jis pripažino, kad vienas Taikos gatvėje vykdytų projektų buvo komerciškai sėkmingas, įmonė ir ateityje nenusigręžtų nuo tokio veiklos modelio – jei tik atsirastų rinkos poreikis.
A. Bagdonas pabrėžė, kad gyventojams tokiuose projektuose, kai tenka derėtis su verslo atstovais, svarbiausia nepamiršti, kad jų stiprybė – vienybė, ir žiūrėti reikia ne tik savo, bet ir bendrijos interesų. Kaip pavyzdį pašnekovas minėjo kitą Taiks gatvėje su investuotojų pagalba renovuotą namą, kuriame pagal verslo planą buvo įrengti nuomojami apartamentai, o dalis jų ir parduota.
„Ten gyventojai rūpinosi tik savo reikalais – kiekvienas stengėsi kuo daugiau visko išsiderėti sau, o dėl bendrų reikalų nekovojo. Taip ir išėjo, kad prie 12 tame name buvusių butų pristatyta daugiau nei dukart – 30. Gyventi ten turbūt nėra labai ramu“, – sakė A. Bagdonas.

DAUGIAU STRAIPSNIŲ STOGŲ TEMA – RUGPJŪČIO MĖNESIO ŽURNALE „STATYBA IR ARCHITEKTŪRA“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

Susiję straipsniai
Susiję straipsniai