Top Baneris

„Darnu Group“ investicijoms skirs 80 milijonų eurų

2019 sausio 24 d.
„Park Town“
Verslo centras „Park Town“. Projekto vizual.
Pasidalykite straipsniu

Viena didžiausių Lietuvoje erdves gyvenimui, verslui ir poilsiui kurianti bendrovė „Darnu Group“ šiemet į naujus ir tęsiamus projektus investuos rekordinę įmonei 80 mln. eurų sumą. Didžiąja dalimi investicijų portfelio augimą nulėmė sparčiai vystomas didžiausias konversijos projektas sostinės senamiestyje „Paupys“ ir vasarą baigiamas verslo centras „Park Town“.

„Darnu Group“ generalinė direktorė Sigita Survilaitė-Mekionienė tikisi, kad, kaip ir pernai, 2019 metais šalies ekonomikos perspektyvos ir gyventojų nuotaikos išliks pozityvios, o tai reiškia palankią investicijų aplinką verslui.

„Išsiplėtęs veiklos sričių laukas ir tvaraus rinkos augimo prognozės leidžia tikėtis, kad šie metai mums bus rekordiniai. Gyvenamajame, komerciniame ir visuomeniniame „Paupio“ rajone Vilniaus senamiestyje apsigyvens pirmieji naujakuriai, veiklą pradės verslo kvartalas. Vasarą užbaigsime verslo centrą „Park Town“, statome ir įrenginėjame naujus „RE.FORMATO“ sporto klubus, toliau plėtojame viešosios ir privačios partnerystės projektus“, – įvykius apžvelgia S. Survilaitė-Mekionienė.

Liūto dalis – „Paupio“ rajonui ir „Park Town“ verslo centrui

Anot S. Survilaitės-Mekionienės, įmonės investicijų dalis gyvenamųjų ir kitų paskirčių patalpų projektams pasiskirsto maždaug po lygiai, o liūto dalis atitenka didžiausiems, Vilniaus veidą keičiantiems bendrovės projektams – „Paupio“ rajonui ir „Park Town“ verslo centrui.

„Paupio“ rajono statyboms šiemet suplanavome 60 mln. eurų investicijas. Iš jų 40 milijonų skirta gyvenamųjų namų statybai. Šiemet bus baigti pirmieji trys gyvenamieji kvartalai, kuriuose įrengiami 382 butai. 2019 metų pabaigoje pabaigsime ir verslo kvartalo statybų darbus“, – sako S. Survilaitė-Mekionienė.

Verslo kvartalui ir kitiems „Paupio“ negyvenamosios paskirties projektams 2019 metais planuojama skirti apie 20 mln. eurų. Naujojo senamiesčio verslo kvartalo plotas sieks 15 tūkst. kv. m., jame numatytas ir erdvus požeminis parkingas. Dalis investicijų teks ir kuriamam gurmanų turgui, kuris, tikimasi, taps traukos centru visiems miestiečiams ir sostinės svečiams. Jo atidarymas numatytas 2020 m. pradžioje.

„Darnu Group“ šių metų vasarą pabaigs verslo centro „Park Town“ antrojo pastato „East Hill“ statybas, kuriame jau išnuomota apie 50 proc. iš 14 800 kv. m. patalpų. Šios projekto dalies užbaigimui šiemet bus skirta iki 15 mln. eurų.

Dar 4 mln. eurų investicijų numatyta Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir areštinės pastatų vystymui pagal viešosios ir privačios partnerystės projektą. Jų perdavimas užsakovui planuojamas vasarą. Šiemet numatyti projektavimo darbai ir vystant Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastatus.

„Paupio“ verslo kvartalas. Projekto vizual.

„Paupio“ verslo kvartalas. Projekto vizual.

Sporto klubų tinklo plėtra

Pirmasis tinklo „RE.FORMATAS“ sporto klubas, įsikūręs „Verso trikampyje“, veiklą pradės sausio pabaigoje. Į jį „Darnu Group“ jau investavo kiek daugiau nei milijoną eurų. 2019-aisiais „Park Town“ centre duris atvers antrasis „RE.FORMATO“ tinklo sporto klubas, o „Paupio“ rajone bus pradėtas įrenginėti trečiasis. Į šiuos du naujus sporto klubus bendrovė investuos 1,1 mln. eurų.

Praėjusiais metais bendrovė sostinėje pabaigė tęstinius gyvenamuosius projektus – keturiais etapais vykdytą gyvenvietę „Antakalnio terasos“ ir „LightHouse“ kvartalą, taip pat – „Užupio krantines“.

Įmonių grupė Ukmergės gatvėje plėtoja verslo parką „Vilnius Business Park“, turizmo industrijoje „Darnu Group“ priklauso viešbučiai „Artagonist“ ir „Urbihop“, maitinimo sektoriuje – restoranas „U“. Bendrovė taip pat valdo įmonių grupę, užsiimančią teniso, badmintono, skvošo aikštelių administravimu.

„Darnu Group“ inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video