Top Baneris

„Darnu group“ šiemet į NT ketina investuoti 65 mln. eurų

2021 sausio 19 d.
6 etapas 1 1920x1080 1
„Darnu Group“ vizual.
Pasidalykite straipsniu

Koncerno „MG Baltic“ valdoma nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Darnu group“ šiemet į nekilnojamojo turto (NT) projektus planuoja investuoti 65 mln. eurų.

„Darnu Group“ generalinė direktorė Sigita Survilaitė-Mekionienė sako, kad grupė planuoja įgyvendinti naujos koncepcijos verslui skirtus projektus. 

„Pandemija ne tik nesustabdė mūsų ilgalaikių planų, bet ir atvėrė naujas galimybes. Reaguodami į besikeičiančius rinkos poreikius, suplanavome naujų koncepcijų projektus, skirtus verslui“, – pranešime sakė S. Survilaitė-Mekionienė.

Šiemet didžioji dalis investicijų – 38 mln. eurų – bus skirta Vilniaus projektui „Paupys“: 27 mln. eurų –  gyvenamųjų namų statybai, 11 mln. eurų – biurams. Be to, netrukus prasidės Vilniaus verslo parko  statybos – tam numatoma skirti apie 20 mln. eurų.

Įgyvendinant viešosios bei privačios partnerystės (VPP) projektus, grupė investuos į Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato bei areštinės statybas, taip pat į karinių miestelių Šilalės ir Vilniaus rajonuose projektavimą.

Be to, „Darnu group“ šiemet pradės didžiausio uždarų teniso kortų komplekso Baltijos šalyse „SEB arena“ rekonstrukciją. Jos metu bus įrengta daugiau žaidimo aikštelių ir pirmoji Lietuvoje specializuota teniso arena.

Grupė planuoja įsigyti ir naujų investicinių projektų. 

Pernai bendrovė planavo investuoti 71 mln. eurų, tačiau sulėtėjus ekonomikai jos buvo apie 15 mln. eurų mažesnės. Tačiau projektų vystymas nesustojo, keitėsi tik statybų planavimo eiga.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video