Top Baneris

Darbo pasiūlymas mokantiesiems važiuoti dviračiu

2016 gruodžio 30 d.
Sauliaus Žiūros nuotr.
Sauliaus Žiūros nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius socialiniame tinkle paskelbė, kad savivaldybė ieško sąžiningo, kūrybingo ir ūkiško vadovo Pavilnių ir Verkių regioniniam parkui. „Vilnius ieško gamtą mylinčio žmogaus, kuris turėtų pakankamai ambicijų, noro bei entuziazmo rūpintis Pavilnių ir Verkių regioniniais parkais“, – rašoma skelbimo įvade.

„Turbūt pirmą kartą darbo skelbime matote ir reikalavimą mokėti važiuoti dviračiu. Tegul tai būna simbolis to, ko tikrai norime iš parko vadovo – kad jis suprastų ir nuoširdžiai mėgtų gamtą ir miestą“, – modernų požiūrį į personalo atranką pademonstravo meras. Beje, naujasis aplinkos ministras Kęstutis Navickas yra pasigyręs, kad viename savo ankstesnių darbų turėjo ne tarnybinį automobilį, o tarnybinį dviratį.

Pretendentai į šias itin svarbias ir nelengvas pareigas privalo turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą biologijos, miškininkystės, ekologijos ir aplinkotyros, aplinkos inžinerijos, kraštotvarkos, architektūros, aplinkos apsaugos administravimo arba rekreacijos ir turizmo studijų krypties išsilavinimą. Taip pat prašoma ne trumpesnė kaip 3 metų darbo organizavimo patirtis pagal įgytą išsilavinimą. Būtina išmanyti Lietuvos Respublikos Konstituciją, Lietuvos Respublikos biudžetinių įstaigų įstatymą, Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymą, Lietuvos Respublikos darbo kodeksą, Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymą, Dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisykles, Dokumentų rengimo taisykles bei kitus su įstaigos administravimu, veikla saugomose teritorijose, rekreacijos ir turizmo vystymu, kraštovaizdžio ir kultūros paveldo vertybių apsauga bei tvarkymu susijusius teisės aktus ir gebėti juos taikyti praktikoje.

Vilniaus regioninio parko, pastaraisiais metais garsėjančio nelegaliomis statybomis ir nežinia kaip gautais statybos leidimais, vadovas turės išmanyti saugomų teritorijų sistemą ir jos valdymo pagrindus, valstybinių parkų struktūrą, jų tikslus ir uždavinius.

Kandidatų anketų laukiama iki sausio 13 dienos.

Kontaktinė informacija: Kristina Kalesnykienė, Personalo departamento Mokymų ir veiklos valdymo skyriaus vyriausioji specialistė, tel. (8 5) 211 2604, el. p. kristina.kalesnykiene@vilnius.lt


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video