Top Baneris

Danės skvero fontane uostamiestyje – naujas repertuaras

2023 gegužės 21 d.
fontanas
Danės skvero fontanas,
Pasidalykite straipsniu

Klaipėdiečių ir miesto svečių laukia naujovė – atnaujinta išmaniojo fontano Danės skvere muzikinė programa. Sumanymą įgyvendino Klaipėdos koncertų salė, kuri iš ryškiausių įstaigoje atliekamų kūrinių parengė unikalią ir originalią muzikinę programą.

„Vasaros sezoną Klaipėda pradės atsinaujinusi: reprezentacinėje miesto vietoje – Danės skvere skambės naujas muzikinis repertuaras, kuriame – profesionalių klaipėdiečių muzikantų atliekami pasaulyje pripažintų kompozitorių kūriniai. Norime, kad šis skveras visada būtų kokybišku traukos centru, o kokybiška muzika yra tai, kas galėtų padėti pritraukti gyventojus ir turistus į šią erdvę,“ – sako Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus.

Jau netrukus, nuo birželio 1 d., klaipėdiečiai ir miesto svečiai galės mėgautis Danės skvere pagal Klaipėdos kamerinio orkestro ir brazilų kilmės išilginės fleitos virtuozo Rodrigo Calveyros atliekamą baroko muzikos atstovo Georgo Filipo Telemanno kūrinį „šokančiais“ fontanais. Taip pat skambės ir šiuolaikinio britų kūrėjo Karlo Jenkinso muzika iš siuitos „Palladio“. Čekų kompozitoriaus Antonino Dvoržako gerbėjai galės mėgautis šio kompozitoriaus sukurtu Klaipėdos kamerinio orkestro atliekamu vienu žymiausių pasaulyje kūrinių styginiams „Serenada” II d. Tempo di valse“.

Išmanusis Danės skvero fontanas lankytojus taip pat kviečia į tarptautinį teatro festivalį „TheATRIUM“, kuris Klaipėdoje vyks nuo gegužės 24 iki birželio 22 dienomis. Skvero lankytojai kasdien 12 ir 18 val. turi progą išgirsti festivalio teminę muziką, kurią sukūrė klaipėdietis kompozitorius Edvinas Vasiljevas.

Išskirtiniai muzikos, vandens ir šviesų šou miestiečius bei svečius Danės skvere džiugins kiekvieną penktadienį–sekmadienį iki rudens.


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video