Top Baneris

Čerpių fasadai – stilingiems ir moderniems namams (4)

2019 lapkričio 8 d.
bitumines čerpes
Bendrovės „Mida LT“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Bendrovė „Mida LT“ bitumines čerpes siūlo naudoti ne tik stogams, bet ir įvairiems fasado sprendimams. Fasado apdailai skirtų bituminių čerpių didžiausi pranašumai, kaip ir stogams dengti skirtų čerpių, yra ilgaamžiškumas, atsparumas atmosferos poveikiui, paprastas montavimas ir sutaupytas darbo laikas.

Ypač platus pritaikymas

Fasado bituminės čerpės „TECHNONICOL HAUBERK“ – šiuolaikinė pastatų ir statinių apdailos medžiaga. Anot įmonės „Mida LT“ bituminių čerpių pardavimo vadovo Povilo Smaliuko, sumanymas gaminti bitumines fasado čerpes kilo matant, kad gyventojai stogui skirtas čerpeles naudoja ir kitoms namo dalims uždengti.

„Stogui ir fasadams skirtos bituminės čerpės bemaž niekuo nesiskiria – jų sudėtis, techniniai duomenys yra tokie pat. Skiriasi tik raštas, kuris yra pritaikytas fasadams ir primena klinkerio plyteles“, – tvirtina specialistas. Pagrindinis šių čerpių pranašumas tas, kad jos greitai ir paprastai montuojamos ant paviršiaus, o darbui atlikti nereikia specialių įgūdžių. Pašnekovas pataria atkreipti dėmesį ir į tokios apdailos kainą – jos santykis su kokybe yra vienas geriausių.

Fasado bitumines čerpes galima naudoti tiek fasadui ar jo architektūriniams elementams, tiek buitiniams ir ūkiniams pastatams, tvorų apdailai. Jos tinkamos net ir nestandartinių formų – pusračių, arkų ir banguotų elementų konstrukcijų – fasadams apipavidalinti. Sukurtos stiklūno, pagerinto bitumo ir natūralaus bazalto pabarstų pagrindu, šios fasado apdailos čerpės pasižymi išskirtinėmis spalvomis ir atsparumu temperatūrų svyravimui. Fasadas tampa visiškai sandarus, neveikiamas korozijos, atsparus mechaniniams ir gamtiniams, pavyzdžiui, krušos, poveikiams, tarnaujantis klimato sąlygomis nuo ˗60 iki +90 °С. Bazalto pabarstams būdingas itin didelis spalvos atsparumas, jie neblunka nuo saulės ir nekeičia spalvos per visą tarnavimo laiką.

Čerpių spalvų ir raštų sprendimai suteikia pastatui ypatingo architektūrinio išraiškingumo. Siekiant suteikti fasadui dar daugiau efektingumo, naudojami keli bazalto pabarstų atspalviai iš vieno spalvų paletės segmento. Tai suteikia galimybę kiekvieną kartą sukurti įsimenamą fasado arba jo architektūrinių elementų raštą. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad nerekomenduojama naudoti produkcijos su skirtingais spalvos kodais vieno namo apdailai atlikti.

„Smėlio“ spalva.

„Smėlio“ spalva.

„Raudonos plytos“ čerpių HAUBERK spalva.

„Raudonos plytos“ čerpių HAUBERK spalva.

Kolekcija „Plytos“ – plytų mūro prototipas

Dėl plataus čerpių atspalvių spektro ir tarpusavio derinių galimybės jos tinka įvairiems dizaino sprendimams. Čerpės gali nesunkiai papuošti bet kurį namą ir suteikti jam stilingumo bei individualumo. Derinant čerpių atspalvius danga išsaugo savo eksploatacines savybes, sandarumą ir ilgaamžiškumą. Fasado čerpių raštas imituoja plytų mūrą ir suteikia galimybę sukurti įvairių spalvinių derinių, lygiai taip pat kaip ir dirbant su plytomis. Pavyzdžiui, naudojant kitą spalvą, galima pabrėžti cokolio zoną arba atskirų elementų – kampų, langų ir durų angų – apdailą.

Kolekcijos „Plytos“ prototipu tapo klasikinis plytų mūras, pasižymintis aiškiu, grafiniu raštu. Daugeliui žmonių – tai ilgaamžiškas ir praktiškas fasado apdailos būdas. Naujos apdailos medžiagos statieji kampai, tiesios linijos ir kruopščiai patikrintos proporcijos sukelia malonių asociacijų su tradicijomis ir patikimumu. Paletės pagrindą sudaro labiausiai paplitę plytų atspalviai.

„Raudonos plytos“ spalva aktuali ir moderni, neprarandanti klasikinių bruožų ir padedanti sukurti efektingą klasikinio angliško stiliaus fasadą. Darniai dera prie bet kokio stogo spalvinio sprendimo.

„Antikos“ spalva atveria plačių galimybių sukurti originalią klasikinio stiliaus fasado apdailą. Puikiai tinka dekoruoti tiek visą fasadą, tiek jo elementus.

„Gelsvai rusva“ (Beige) spalva rami ir santūri, puikiai pabrėžia kiekvieno pastato didin-gumą.

Originalus „Marmuro“ atspalvis atspindi nestandartinį požiūrį į fasado apdailą. Tolygūs perėjimai iš tamsių atspalvių į šviesius leidžia efektingai pabrėžti kolonas, kampinius elementus, cokolio liniją.

Kontrastinė gamtinė „Smėlio“ spalva sujungia elegantiškumą ir praktiškumą, tinka durims ir langams įrėminti, namo kolonoms ir kampams apipavidalinti.

Efektingas „Degtos plytos“ atspalvis tinka apipavidalinti tiek visą fasadą, tiek atskirus elementus: langų ir durų angas, portalus. Suteikia galimybę sukurti darnią namo eksterjero išvaizdą.

„Terakotos“ spalva pabrėžia klasikinį, griežtą pastato architektūros stilių. Plačiai naudojama fasadų ir aptvėrimų vientisai bei fragmentinei apdailai atlikti.

Antika

Antika

Smėlio

Smėlio

Bavarija

Bavarija

Gelsvai rusva

Gelsvai rusva

Terakota

Terakota

Marmuro

Marmuro

Raudonos plytos

Raudonos plytos

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
 • Raimundas

  2022-06-09, 20:56  

  Apsišaukeliu tinklapis

 • Raimundas

  2022-05-09, 11:16  

  Tai kokia kvadrato kaina ?galit parasyt ar ne ??

 • Raimundas

  2022-05-05, 15:44  

  Sveiki , kokia kaina kvadrato bavarija

 • Jurgita

  2021-05-03, 20:57  

  Kokia kaina, bavarija čerpiu pako?

Rekomenduojami video