Top Baneris

BIM statybos forume – diskusijos apie statybos procesų optimizavimą (1)

2015 sausio 23 d.
Pasidalykite straipsniu

Statybos instituto atlikti statybos procesų tyrimai parodė, kad pagrindinė statybų problema Lietuvoje yra susijusi su proceso planavimu ir kontrole. Organizacijos „Building Smart“  duomenimis, esminės problemos – tai projekto dalyvių komunikavimas, bendradarbiavimas ir  įgyvendinamų projektų kokybė. Vakarų šalių patirtis rodo, kad statybų proceso skaitmeninimas padeda spręsti šias problemas ir gerokai palengvina visus procesus, pradedant projektavimu, baigiant eksploatacija ir netgi utilizavimu.

„Statybų procesas Lietuvoje nepakankamai kontroliuojamas, yra daug nenumatytų veiksnių, kokybės trūkumo, darbų vėlavimo rizikos. Esama padėtis tik skatina, kad BIM technologijos kuo greičiau taptu pagalbininku statybų procese“, – sakė bendrovės „Intelligent BIM Solutions“ direktorius Ernestas Beržanskis. Jo vadovaujamos įmonės ir užsienio partnerių iniciatyva vasario 4 dieną Vilniuje rengiamas BIM statybos forumas.

Forume bus pristatyti modernūs statybos valdymo sprendimai, pateikti gerosios praktikos pavyzdžiai. Pagrindinės temos, kuriomis bus diskutuojama forumo metu – pasirengimas statybų procesui, statybos tiekimo grandinės valdymas, darbų planavimas ir kontrolė statybų aikštelėje. Renginyje bus atsakyta į klausimus, kaip BIM technologijos gali padidinti procesų valdymo efektyvumą.

Dalyvauti forume pakviestas svečias iš Suomijos – bendrovės „Rakennuslordi Oy“ BIM projektų vadovas Ojala Jouni, kuris pasidalys BIM technologijų pritaikymo patirtimi. Norintieji dalyvauti BIM statybos forume kviečiami užsiregistruoti svetainėje www.bimforum.lt


Pasidalykite straipsniu
  Komentarai
  • terraproject.lt

   2020-04-09, 13:38  

   Sveiki, neabejoju atsiras daug suinteresuotu dalyviu, kurie tokiu inovatyviu technologiju forume gales daug suzinoti apie ivairiausius verslo procesu modelius. Nuo dabartiniu aktualiju – kas svarbu, ka jau naudoja imones sekmingai, kurie irankiai suteikia maksimalios naudos, kas vis dar nepasiteisina itt., bei izvalgu – ko tiketis ateityje, ar lengves projektavimo darbai, tiekimo planavimas ir valdymas.. Smagu matyti, jog vyksta tokie edukaciniai projektai.

  Rekomenduojami video