Top Baneris

Bendrovė „Orima“: apsaugos ir neatsargų

2018 liepos 30 d.
orima 0

Suomių stogo dangos saugos elementų ir lietaus vandens nuvedimo sistemų gamintojo „Orima“ vardas rinkoje žinomas jau daugiau kaip pusšimtį metų. Aukštos kokybės produkcija, inovatyvios gamybos technologijos, platus gaminių asortimentas – tokias bendrovės stiprybes puikiai žino architektai ir statybų rinkos profesionalai.

Keliasdešimt metų kaupta patirtis

Prekės ženklo „Orima“ įkūrėjo Toivo Hankalos pastangomis per daugiau kaip pusšimtį metų bendrovė išaugo nuo produkcijos pristatymo dviračiu iki dešimties iki viršaus pripildytų sunkvežimių su bendrovės logotipu. Bendrovės „Orima“ gamykla iki šiol veikia Orimatiloje, Suomijoje, čia ji ir buvo įkurta 1960 metais. Šiandien bendrasis gamyklos plotas siekia apie 12 tūkst. kv. metrų.

Gamindami stogo dangos saugos sistemas, įmonės specialistai vadovaujasi profesionalų patirtimi, normatyviniais dokumentais ir pačiais griežčiausiais švedų ir kitų Europos šalių kokybės standartais bei gaminių funkcionalumo reikalavimais, tad gali suteikti bendrą visoms šalims ilgalaikę garantiją. 50 m. garantiją stogo dangos saugos sistemoms ir 30 m. – lietaus vandens nuvedimo sistemoms. Žinoma, gaminiai tarnauja kur kas ilgesnį laiką.

Inovatyvios technologijos

Įmonės specialistai nuolat seka metalo apdirbimo naujoves, todėl prieš dažant gaminiai apdorojami 6 pakopų metodu pagal nanokeramikos principą. Tokiu būdu galima užtikrinti puikią polimerinių dažų ir paruoštų paviršių adheziją.

Produkcijos gamybai naudojamos aukščiausios kokybės karštai cinkuoto plieno rūšys, kuriose cinko yra 275 g/m². Naujausios CAD / CAM technologijos suteikia galimybę įgyvendinti bet kokio sudėtingumo projektus ir architektūrinius sumanymus. Automatizuota gamyba, lazerinis pjovimas ir robotizacija leidžia pagaminti identiškus produktus.

Kokybė

Stogo dangos saugos sistemoms „Orima-Tuote Oy“ buvo suteiktas sertifikatas ir tipo patvirtinimas Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Ukrainoje ir Rusijoje. Pagal Europos standartų reikalavimus visiems stogo dangos saugos elementams, gaminamiems su prekės ženklu „Orima“, atliekama kokybės kontrolė: vykdomi bandymai bendrovės laboratorijose ir nepriklausomuose, visame pasaulyje žinomuose moksliniuose tyrimų centruose.

Bendrovė „Orima-Tuote Oy“ taip pat turi kokybę įrodantį standarto ISO 9001:2015 („Bureau Veritas“ / Nr. FINSK10155078A) sertifikatą.

Pagrindinis tikslas

Bendrovės „Orima“ tikslas – užtikrinti aukščiausią gaminamos stogo dangos saugumo lygį, sykiu saugų gyvenimą žmonėms.

Pasitiki profesionalai

Bendrovė rinkai siūlo kompleksinius stogo dangos saugumo sprendimus bei lietaus vandens nuvedimo sistemas ir įvairios apimties pramonės pastatams, ir statiniams su sudėtingais architektūriniais komponentais.

Bendrovės „Orima“ produkcija buvo naudota šiuose projektuose.

1. Kurortinis kompleksas „Grand Hotel Polyana“ (Sočis, Rusija)

1. Kurortinis kompleksas „Grand Hotel Polyana“ (Sočis, Rusija)

Kurortinis kompleksas „Grand Hotel Polyana“ 2014 m. pastatytas Žiemos olimpinėms žaidynėms, vykusioms Sočyje. Šiame projekte remtasi amerikietiško architektūros stiliaus slidinėjimo kotedžų pavyzdžiais.

Sočio kalnų rajone yra padidėjęs sniego slėgis – 6 kN/m², todėl šiame objekte įrengta 10 km ilgio „Orimos“ sniego sulaikymo sistema su elementų linijomis kas 1,5 m – tokiu būdu visa sniego apkrova pasiskirsto per visą stogo dangą. Kompleksiniam sprendimui įgyvendinti taip pat buvo įrengti stogų tilteliai, tvorelės ir kopėčios.

2. Istorinio „Mossoveto“ teatro pastato rekonstrukcija (Maskva, Rusija)

2. Istorinio „Mossoveto“ teatro pastato rekonstrukcija (Maskva, Rusija)

2013 m. balandį „Mossoveto“ teatras savo 90-metį atšventė jau renovuotame pastate. Kuriant rekonstrukcijos planą teatro vadovybė davė nurodymą išsaugoti istorinę pastato išvaizdą. Viena iš rekonstrukcijos užduočių buvo pakeisti seną stogą, kuris jau buvo nebetinkamas naudoti ir nebegalėjo nuo išorės veiksnių apsaugoti vidinių teatro patalpų, baldų ir rekvizitų, turinčių istorinę vertę. Rekonstruojant stogą įrengta kompleksinė „Orimos“ stogo dangos sistema tam, kad būtų saugu atlikti jo techninę priežiūrą ir žiemą pašalinti sniegą.

Cinkuotas plienas be polimerinės dangos buvo pasirinktas kaip tinkamiausia medžiaga, leidusi išsaugoti istorinę pastato išvaizdą. Įgyvendinant tokius projektus naudojamos medžiagos turi visiškai derėti prie aplinkui esančio architektūrinio ansamblio, taip pat (ir tai svarbiausia) atitikti aukščiausius kokybės standartus.

3. Mokykla „Saunalahden koulu“ (Espas, Suomija)

3. Mokykla „Saunalahden koulu“ (Espas, Suomija)

„Saunalahden koulu“ – daugiafunkcis kompleksas. Čia įrengtos pradinės ir vidurinės mokyklos patalpos, vaikų darželis, jaunimo namai, teatro ir sporto salės, biblioteka ir valgykla. Visas komplekso plotas yra 10 500 kv. metrų.

Bendrovė „Orima“ sukūrė kompleksinę stogo dangos apsaugos sistemą iš vario nestandartiniam mokyklos stogui su daugybe lankstų.

4. Vaikų darželis „Villähteen päiväkoti“ (Nastola, Suomija)

4. Vaikų darželis „Villähteen päiväkoti“ (Nastola, Suomija)

„Orimos“ specialistai turėjo užduotį sukurti kompleksinę paaukštinto tipo stogo dangos apsaugos sistemą vaikų darželiui „Villähteen päiväkoti“. Todėl buvo įrengtos sniegą sulaikančios grotelės su gilesniais langeliais, kurios gali sulaikyti net mažus ledo gabalėlius, kad šie nenukristų, taip pat įrengti pereinamieji stogo tilteliai, kad būtų galima saugiai tvarkyti stogą, ir sieninės kopėčios su apsauga nuo laipiojimo.

Daugiau informacijos: (EN, RU):

Galina Tikkala,
mob. +358 400 498 448,
el. p. galina.tikkala@orima.fi
www.orima.fi

orima logoTai „Premium“ klasės
saugumas, jūsų ir
jūsų klientų saugumas.

Kompanija yra paruošusi visą techninę dokumentaciją architekto darbui palengvinti.

 RĖMĖJO TURINYS 

Komentarai