Top Baneris

Bendrovė „EfTEN“ įsigijo biurų pastatą „L3“

2016 spalio 31 d.
Biurų pastatas „L3“ (ell-realestate.com nuotr.)
Biurų pastatas „L3“ (ell-realestate.com nuotr.)
Pasidalykite straipsniu

Nekilnojamojo turto fondas „EfTEN Real Estate Fund III“ iš „E.L.L. Kinnisvara“ filialo Lietuvoje – bendrovės „Centresta“ – įsigijo „L3“ biurų pastatą Vilniuje. Tai jau antrasis nekilnojamojo turto sandoris tarp šių bendrovių per pastaruosius dvejus metus.

Pasak „EfTEN“ padalinio Lietuvoje vadovo Lauryno Žilio, „L3“ idealiai papildo visą fondo darbų aplanką. „Šis biurų pastatas puikiai tinka mažesnėms bendrovėms, kurios vertina modernią darbo aplinką, tačiau nereikalauja darbo vietos pačiame miesto centre. Vilniaus centre yra daugybė A klasės biurų pastatų, tačiau jose įsikūrusios didelės bendrovės. „L3“ specialiai sukurtas mažoms įmonėms ir siūlo joms patogią darbo vietą su gerai išspręsta stovėjimo aikštele konkurencingomis kainomis“, – sakė L. Žilys.

„E.L.L. Kinnisvara“ valdybos nario ir finansų direktoriaus Taavi Ojala teigimu, per dvejus metus sudarytas jau antrasis sandoris su „EfTEN“ įrodo profesionalų ir produktyvų bendradarbiavimą. „Mes vertiname „EfTEN“ bendrovės investicijų sėkmę ir jų strategines įžvalgas, kurios padeda jiems išsiskirti iš kitų Baltijos šalių nekilnojamojo turto investuotojų. Priešingai nei kiti, „EfTEN“ drąsiai investavo ne tik sostinėje Vilniuje, bet ir Šiauliuose – į prekybos centrą „Saulės miestas“. Investicija į „L3“ biurų pastatą rodo „EfTEN“ konkurencinį pranašumą, nes dauguma investuotojų koncentruojasi į investicijas Vilniaus centre“, – sakė T. Ojala.

Pasak T. Ojala, „L3“ biurų pastatas – strateginis „E.L.L. Kinnisvara“ verslo sprendimas. „Šiuo metu daugiausia dėmesio skirsime naujų projektų vystymui, žinoma, ir toliau valdysime savo 185,000 m2 nuomos ploto.“ Bendrovė ir toliau tęs biurų pastato „Narbuto 5“, įsikūrusio Vilniaus centre, šalia prekybos centro „Panorama“, statybą, taip pat Rygoje esančio penkių biurų pastatų komplekso „Skanstes“ projektavimo darbus bei „Liivalaia“ biurų pastatų komplekso, kurį sudaro trys pastatai, vystymo projektą.

„L3“ biurų pastatas yra įsikūręs netoli Vilniaus oro uosto, šalia greitkelio Vilnius–Klaipėda ir Minsko plento. Pastatas lengvai pasiekiamas iš visų Vilniaus rajonų tiek automobiliu, tiek ir visuomeniniu transportu. Iš dešimties aukštų pastate esančių biurų atsiveria nuostabios panoramos į Neries upę ir Vingio parką. „L3“ pastatas turi 37 nuomininkus, tarp kurių – didžiausia draudimo bendrovė „Bonum Publicum“, SBA grupė, kelionių organizatorius „Novaturas“, automobilių nuomos bendrovė „AVIS“ bei statybų bendrovė „Merko Statyba“. 2005 metais baigtas statyti pastatas turi 6,100 m2 nuomos ploto ir lauko automobilių stovėjimo aikštelę su 200 vietų.

Šalių susitarimu, sandorio vertė yra konfidenciali. Dėl sandorio sudarymo biurų pastato pardavėją konsultavo advokatų kontora „Valiunas Ellex“, o pirkėją – „Fort Legal“ advokatų kontora. Dėl pirkimo-pardavimo sandorio konsultavo nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė „Newsec“.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video