Top Baneris

Bajoruose iškils trys nauji mažaaukščiai namai

2017 sausio 17 d.
Mažaaukščių namų gyvenvietė „Bajorų alėjos“. „Eikos“ vizual.
Mažaaukščių namų gyvenvietė „Bajorų alėjos“. „Eikos“ vizual.
Pasidalykite straipsniu

Nekilnojamojo turto plėtotoja „Eika“ pradeda trijų naujų mažaaukščių namų statybas projekte „Bajorų alėjos“. Bajoruose, greta pirmojo namo, kuriame jau įsikūrė pirmieji gyventojai, iki šių metų pabaigos gyvenvietėje iškils dar trys nauji namai – keturių aukštų daugiabutis „Vyšnia“ bei du sublokuoti kotedžinio tipo daugiabučiai „Liepa“. Naujame „Bajorų alėjų“ statybų etape pirkėjai galės rinktis iš 36 butų su balkonais, terasomis ar netgi nuosavu kiemeliu.

„Kotedžinio tipo daugiabučiai „Liepa“ yra tarsi tarpinė grandis tarp individualių namų ir įprastų butų. Jie išskirtiniai tuo, kad neturi laiptinės, kiekvienas namo gyventojas turi savo individualų įėjimą į butą“, – pasakojo „Eika“ plėtros direktorius Martynas Žibūda.

Butai čia suplanuoti taip, kad gyventojai galėtų rinktis erdvesnį keturių kambarių butą per du aukštus su didele 36 kv. m terasa ant stogo arba kompaktiškesnį, viename aukšte išsidėsčiusį 2–3 kambarių butą su erdviu balkonu. Apsigyvenusieji pirmame kotedžų aukšte turės nuosavą kiemelį su daiktadėže lauko baldams, sodo įrankiams ar kitiems daiktams laikyti.

Gyventojų privatumą ir ramybę statomame keturių aukštų daugiabutyje „Vyšnia“ užtikrins viena laiptinė name, be to, pirkėjai turės tik tris kaimynus laiptinės aikštelėje. Name suprojektuota 16 kompaktiškų 1–3 kambarių butų su balkonais, iš kurių gyventojai galės grožėtis žaliuojančia projekto aplinka. Viena iš šių butų ypatybių yra suprojektuotų erdvių funkcionalumas – dėl pakankamo langų skaičiaus daugumoje butų name „Vyšnia“ yra galimybė atskirti virtuvės zoną, o vieno kambario butuose – atskirti miegamojo zoną.

Mažaaukščių namų gyvenvietė „Bajorų alėjos“ yra formuojama kalvotoje 9 hektarų teritorijoje, projekto plėtra vyks trimis etapais. Planuojama, kad 2016–2017 metais investicijos į projektą sudarys daugiau nei 2,6 mln. Eur ir iki šių metų pabaigos bus pastatyti 53 butai.

Projekto aplinką „Eika“ kurs remdamasi „žaliuojančio kiemo“ filosofija. Bus investuojama ne tik į statinius – čia bus įrengiamos vaikų žaidimo aikštelės, sporto ir laisvalaikio zonos. „Parinkome ir kelis netradicinius sprendimus planuodami namų aplinką – pavyzdžiui, pabaigus pirmąjį projekto kvartalą gyvenvietėje vingiuos iš akmenukų suformuota upelio vaga, bus įrengiami poilsio gultai ir iškylos aikštelės, formuojami pasivaikščiojimo takai. Kursime ir lauko kepsninių zonas, prie kurių, kaip tikimės, buriuosis ir pažintį užmegs kaimynai“, – pasakojo M. Žibūda.

bajoru alejos vysnios

Daugiabučio „Vyšnia“ statybos. „Eikos“ nuotr.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video