Top Baneris

Baigiami suplanuoti Panevėžio Gamtos mokyklos rekonstrukcijos darbai

2016 gruodžio 6 d.
Panevėžio savivaldybės nuotr.
Panevėžio savivaldybės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Panevėžio miesto savivaldybė per šiuos ir ateinančius metus užsibrėžė iš esmės atnaujinti Gamtos mokyklą. Jau baigiami šiemet suplanuoti rekonstrukcijos darbai.

„Gamtos mokykla – mūsų kultūros paveldo objektas, pastatytas 1934 metais, ir nuo to laiko kapitališkai neremontuotas. Jo atnaujinimas turi būti kokybiškas, darbai atliekami ypač atsakingai. Siekiant visa tai užtikrinti dirbama pagal Kultūros paveldo departamento patvirtintą projektą, o mes keliskart per savaitę važiuojame į vietą ir tariamės su generaliniu rangovu, kaip paspartinti procesą ir kokybiškai atlikti darbus nenukrypstant nuo projekto“, – kalbėjo mero pavaduotojas Aleksas Varna.

Statybininkai jau apšiltino fasadą ir padengė vandeniui atspariais dažais dažytomis dailylentėmis, pakeitė langus, lauko ir dalį vidaus durų, apie 60 proc. grindų dangos (grindys bus autentiškos buvusioms 1926 metais), nutinkavo ir ruošia dažyti sienas, pradėjo dengti stogą (atlikta daugiau kaip penktadalis darbų). Jau atnaujinti lietaus tinklai, užbaigtas apšvietimo, gaisro ir apsaugos signalizacijos sistemų rengimo pirmas etapas, tvarkomos šildymo ir vėdinimo sistemos.

Šiemet Gamtos mokyklai atnaujinti ketinama panaudoti daugiau kaip 300 tūkst. eurų, gautų iš Švietimo ir mokslo ministerijos.

2017 metų pirmąjį ketvirtį numatyta užbaigti rengti vidaus buitinių nuotekų ir vandentiekio tinklus, apšvietimą, gaisrinės ir apsaugos signalizacijų, telekomunikacijų sistemų antrą etapą, nudažyti sienas ir grindis. Visi šie darbai turėtų būti atlikti iki balandžio mėnesio pabaigos. Tam bus panaudota dar apie 80 tūkst. eurų iš miesto biudžeto.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video