Top Baneris

„Avia Solutions Group“ pastatą Vilniuje įsigijo Suomijos fondas

2023 vasario 13 d.
avia solutions group head quater lithuania
Pasidalykite straipsniu

BNS

Suomijos investicijų į nekilnojamąjį turtą fondas „Titanium Baltic Real Estate“ iš verslininko Gedimino Žiemelio kontroliuojamos aviacijos verslo grupės „Avia Solutions Group“ už neskelbiamą sumą įsigijo jos  administracinį pastatą netoli Vilniaus oro uosto.

Grupės atstovė Silvija Jakienė BNS teigė, jog grupė neskelbia sandorio vertės, o į šį pastatą buvo investuota 12,5 mln. eurų.

„Titanium Baltic Real Estate“ nekilnojamo turto portfelio valdytojas Siimas Rosenthalis sako, kad fondas orientuojasi į Baltijos šalių NT rinką, o investicijų objektai daugiausia yra nauji arba modernizuoti NT objektai.

„Įsigijome naują, modernų biurų pastatą, išnuomotą vienai didžiausių aviacijos verslo grupių pasaulyje. Tai yra pirmoji fondo investicija į biurų pastatą, kuri puikiai papildo ir diversifikuoja mūsų nekilnojamojo turto objektų portfelį bei padės siekiant tikslo tapti vienu didžiausių NT investuotojų Baltijos šalyse“, – pranešime teigia S. Rosenthalis. 

Baigus beveik 11 tūkst. kv. metrų ploto pastato pirkimo-pardavimo sandorį, „Avia Solutions Group“ ir toliau lieka vienintele pastato nuomotoja pagal ilgalaikę sutartį.

„Po sandorio užbaigimo gautos lėšos leis toliau tęsti „AeroCity“ projektą“, – pranešime teigia grupės bendrovės „AeroCity Group“ direktorius Justas Baltaduonis. 

„Avia Solutions Group“ Dariaus ir Girėno gatvėje vysto „Aerocity“ rajoną su daugiau nei 50 tūkst. kv. metrų biurų, viešbučių ir darbuotojų apartamentų kompleksu. Skelbta, jog čia 2025 metais dirbs ir gyvens daugiau nei 8 tūkst. specialistų, aptarnaujančių grupę visame pasaulyje.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video