• tikkurila
  • ruukki
  • tikkurila
  • ruukki

Ant svarstyklių – pastatai patraukliose sostinės ir pajūrio vietose

2017 spalio 31 d.
aukcionuose
Administracinių pastatų kompleksas Antakalnyje, Vilniuje. Turto banko nuotr.

Valstybės įmonė Turto bankas lapkričio mėnesį rengiamuose aukcionuose siūlys įsigyti plėtrai patrauklių objektų Vilniuje, Klaipėdoje ir Palangoje. Pastatų ir patalpų pirkėjai kartu įgis ir nuosavybes teises į sklypus po parduodamais pastatais.

Pirmą kartą aukcione bus parduodamas administracinių pastatų kompleksas su žemės sklypu Vilniuje Antakalnyje, šalia buvusių Petro Vileišio rūmų, taip pat bendrabučio su kavine patalpos ir žemės sklypo dalis Naujamiestyje, Kedrų gatvėje.

Daugiau nei 2 tūkst. kv. m bendro ploto patalpos, esančios penkių aukštų bendrabučio pirmuose trijuose aukštuose, su 23,66 arų žemės sklypo dalimi Kedrų g. 6 bus parduodamos už pradinę 1,35 mln. eurų kainą. Beveik 20 arų sklypo ir trijų pastatų, kurių bendras plotas – 741,5 kv. m, Antakalnio g. 4A pradinė pardavimo kaina – 628 tūkst. eurų.

Už 762 tūkst. eurų pradinę kainą bus parduodamas Giruliuose Turistų g. 1B esantis mokymo centras su gyvenamosiomis patalpomis (bendras plotas – 360 kv. m) ir 66,8 arų žemės sklypu. Buvęs Klaipėdos policijos administracinis pastatas Šermukšnių gatvėje, kurio bendras plotas siekia daugiau kaip 1261 kv. m, kartu su 26 arų žemės sklypu aukcione bus parduodamas už 486 tūkst. eurų pradinę kainą.

Taip pat parduodami iš naujo įvertinti buvę policijos pastatai su žemės sklypais Palangoje ir Klaipėdoje. Uostamiestyje už pradinę 850 tūkst. eurų kainą bus parduodamas administracinės paskirties pastatų kompleksas ir 62 arų žemės sklypas Jūros g. 1, o Palangoje Vytauto gatvėje esantys pastatai su 1,77 hektaro žemės sklypu – už pradinę 574 tūkst. eurų kainą.

Turto banko inf.

Komentarai

statyba ir architektura
archicad