Top Baneris

Augimas telkiant jėgas: „RE/MAX“ jungiasi su „REON“

2017 gegužės 23 d.

Lietuvos nekilnojamojo turto rinkoje pokyčiai – „RE/MAX“ kompanija jungiasi su vienais stipriausių gyvenamosios paskirties patalpų nuomos specialistų – įmone REON. Įmonių atstovai pabrėžia, kad tokį žingsnį žengti paskatino ne tik noras toliau kryptingai visiems augti, bet ir sutapusios vertybės bei požiūris į tai, kaip toliau vystysis nekilnojamojo turto rinka.

„Nuolat siekiame stiprinti savo pozicijas skirtingose nekilnojamojo turto srityse – tiek pardavimo, tiek nuomos. REON yra savo srities lyderiai, sukaupę vertingų žinių ir patirties, tad, galvojant apie strateginę kompanijos plėtrą, susijungimas su REON yra natūralus žingsnis“, – sakė „RE/MAX Lietuva“ vadovas Žiuljenas Galeckas.

Sostinės Kalvarijų gatvėje įsikūrusi įmonė, kuri po apsijungimo vadinsis „RE/MAX united“, žada ir toliau aktyviai plėsti savo veiklą. REON verslo plėtros direktoriaus Deivido Meišto teigimu, ambicingų tolimesnių planų turinti įmonė šiuo metu jau veda derybas dėl visiškai naujų bendrovės patalpų.

„Mūsų brokerių veiklos rezultatai ir darbo kokybė yra aukščiausio lygio. Kad tai pasiektume, septynerius metus kūrėme inovatyvius sprendimus, visokeriopai gerinome brokerio darbo aplinką, investavome į modernius darbo įrankius ir skyrėme didelį dėmesį paslaugos kokybei. Tikime, kad suvieniję jėgas su „RE/MAX“ tapsime dar stipresni, galėsime dar geriau patenkinti tiek nekilnojamojo turto pardavėjų, pirkėjų ar nuomotojų, tiek pačių brokerių poreikius“, – sakė jis.

Kompanijų vadovai prognozuoja, kad susijungimo procesas turėtų būti pabaigtas per artimiausias 4–6 savaites. Šiuo metu „RE/MAX“ aktyviai ir toliau įgyvendina naujas veiklos strategijas, kurios galėtų užtikrinti tolesnį kompanijos augimą. Ketinama didinti investicijas į technologijas, padėsiančias efektyviau aptarnauti klientus, brokerių mokymus, talentų pritraukimą.

„Mažos kompanijos didelių investicijų dažnai negali sau leisti, todėl pagrindiniai rinkos žaidėjai toliau neišvengiamai stambės. Laikui bėgant joje turėtų įsivyrauti didelės kompanijos, kurios teiks efektyvias ir kokybiškas paslaugas. Todėl savo plėtrą ketiname tęsti ir toliau. Aktyviai kalbėsimės su rinkoje šiuo metu veikiančiomis nekilnojamojo turto kompanijomis, kurios teikia aukščiausius standartus atitinkančias paslaugas. Partnerių ieškome tik tarp geriausiųjų“, – teigia Ž. Galeckas.

„RE/MAX“ jau turi sėkmingos jungimosi su kita nekilnojamojo turto kompanija patirties. Pernai įmonė susijungė su agentūra „Citus“, kurios pajamos per pastaruosius metus išaugo 158 proc. Anot Ž. Galecko, tai rodo, kad „RE/MAX“ kompanijos know how, turimos IT sistemos, kompanijos vardas, mokymai kuria didelę pridėtinę vertę.

REON yra nekilnojamojo turto kompanija, kuri buvo įkurta ir veikia nuo 2010 m. „Credit info“ duomenimis, 2014-2015 m. REON buvo pripažinta viena iš savo srities lyderių.

Komentarai