Top Baneris

Atostogos namuose

2018 rugsėjo 12 d.
„Miško ardai“
„Miško ardai“. Projekto vizual.
Pasidalykite straipsniu

Išskirtinių būsto projektų ir lanksčių NT sprendimų verslui vystytojas CITUS sostinės pietinėje dalyje pradeda vystyti gyvenamųjų namų projektą „Miško ardai“. Burbiškių miško apsuptyje iškils 3 darnios architektūros ir aukštos A+ energinės klasės namai. Čia bus pasiūlyta 300 butų, kurių plotas svyruos nuo 37 iki 102 kv. m. ir 345 požeminės automobilių stovėjimo vietos.

Tačiau tai – tik techniniai parametrai, o projekto išskirtinumas slypi jo aplinkoje. „Miško ardai“ skirti įvairaus amžiaus aktyviems, sportą, sveiką gyvenseną bei harmoniją vertinantiems žmonėms, kuriems patrauklus netoli miesto centro (iki Rotušės – apie 5 km), tačiau ramioje brandaus miško tankmėje, atokiau nuo šurmulio esantis būstas. Jiems miške aplink projektą bus įrengtos trasos bėgiojimui, vaikščiojimui, pasivažinėjimui dviračiais bei kitoms aktyvioms veikloms.

Projekto šūkis – „Atostogos namuose. Kasdien“. Šias „atostogas“ visus metus bus galima leisti unikaliame, lyg natūralus landšaftas suformuotame vidiniame parke, užimsiančiame net 1 hektaro plotą. Čia vietos atsiras keletui erdvių skirtingo amžiaus vaikų laisvalaikiui, jogos bei grilio pievelėms, stalo teniso, badmintono, šachmatų, lauko fitneso zonoms, amfiteatrui, daugiafunkciniam kupolui, pergolėms ir net lauko baseinui.

„Kiekvieną savo projektą kuriame būsimiems jo gyventojams, todėl kiekvienas jų – unikalus. Daugiausia dėmesio ir laiko skiriame idėjos suformulavimui, verčių identifikavimui ir išskirtinumo išryškinimui. Tik tada seka projektavimas ir skaičiavimas. Šis projektas atsirado kaip sprendimas beprotiškam gyvenimo didmiestyje tempui, stresui, kurį visi patiriame ir, iš kitos pusės, vis didėjančiam poreikiui gyventi sveikai, aktyviai ir harmoningai.

Pietinę Vilniaus dalį vertiname kaip labai perspektyvią ir patrauklią: čia jau keletą metų auga investicijos, todėl daugėja aukštą pridėtinę vertę kuriančių darbo vietų; greta yra svarbiausia miesto transporto infrastruktūra, netoli centras, Liepkalnio pramogos, o planuojama Stoties rajono konversija turėtų duoti impulsą miesto centrui „persikelti per geležinkelį“. Todėl ši miesto dalis per artimiausius metus turėtų neatpažįstamai pasikeisti į gerąją pusę“, – įsitikinęs CITUS vadovas Mindaugas Vanagas.

M. Vanago teigimu, šia kryptimi dar nėra labai intensyvių statybų kaip arčiau miesto centro, tačiau čia jau dabar puikiai išvystytą laisvalaikio, transporto, prekybos ir paslaugų infrastruktūra, bet dar yra daug nepaliestos gamtos ir ramybės.

„Miško ardus“ taip pat įvertins kokybę, tvarius sprendimus, erdvę, saugumą ir privatumą mėgstantys pirkėjai, kurie būstą projekte vertins kaip alternatyvą kotedžui ar individualiam namui. Išskirtinis architektūrinis sprendimas – „penthouse“ arba „loft“ tipų būtai viršutiniuose aukštuose. Jie turės 7 m aukščio lubas, šlaitinius stogus, primenančius mansardas, antresoles bei stogo terasas. „Miško ardų“ projektą sukūrė „Vilniaus architektūros studijos“ komanda: Vytautas Augustinavičius, Lijana Jančytė, Daiva Pauliukonienė ir Aušrinė Bredulytė.

„Miško ardai“. Projekto vizual.

CITUS inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video