Šią savaitę duris atvėrė atnaujintas Gargždų kultūros centras. Jis pasikeitė neatpažįstamai. Nuo šiol renginiai vyks koncertų salėje, kuriai suteiktas „4 vandenų“ pavadinimas.
390 komfortiškų vietų turinčioje salėje džiugins puiki akustika, o renginių kokybę užtikrins moderni įranga – tiek akustinė, tiek garso bei apšvietimo. Buvo pakeista scenos danga, grindys, be to, salėje įrengti šviestuvai, kuriuos bus galima reguliuoti ir pritaikyti skirtingos tematikos renginiams. Kitos dvi salės – „Kopų“ ir „Gintaro“ – taip pat kvies lankytojus į pačius įvairiausius renginius, rašoma savivaldybės pranešime spaudai.
Buvo atnaujintos visos vidaus erdvės – parodų salės, fojė, repeticijų patalpos, kabinetai ir kitos patalpos. Kultūros centro lankytojus pasitiks ir pasikeitęs vestibiulis, rūbinė, į kitą vietą perkelta kasa. Dar viena naujovė – įrengta vaikų žaidimo erdvė, taigi, kol vyresnieji vaikai repetuos, tėvai su mažesniaisiais patogiai galės leisti laiką šioje vietoje.
Patogiau į įstaigą pateks ir negalią turintys asmenys – įrengtos jiems pritaikytos įvažos, keltuvas, sanitarinės patalpos.
Taip pat atnaujintas ir meniniais akcentais papuoštas centro fasadas, pakeisti langai, durys, įrengta terasa-scena, kuri bus pritaikyta poilsiui bei renginiams po atviru dangumi. Pastate pakeisti vamzdynai, vandens, nuotekų, priešgaisrinė ir šildymo sistemos, elektros instaliacija, apšiltintas stogas ir fasadas.