Top Baneris

Architektūros šventė „Open House Vilnius“ bus kitokia – dalyvius maršrutais ves gidai

2020 birželio 3 d.
Open House Vilnius
Organizatorių nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Architektūros savaitgalio „Open House Vilnius“ organizatoriai grįžta su džiugia žinia: festivalis šiemet tikrai įvyks, tik kitokiu formatu. Įprasta atviros architektūros savaitgalio šventė liepos 11-12 d. bus kitokia ir pakvies į architektūrinius pasivaikščiojimus mieste, o juos tradiciškai lydės gidų-savanorių pasakojimai apie architektūrą.

„Liepą vyksiančio architektūrinių pasivaikščiojimų savaitgalio lankytojai galės rinktis iš 10-ies miesto pažinimo maršrutų. Kiekvienas maršrutas atskleis vis kitokį miesto veidą bei kitu kampu atvers nematytas jo erdves. Kaip ir visada, architektūrines istorijas pasakos mūsų festivalio savanoriai“, – teigia Adelė Dovydavičiūtė.

Pasakojimus apie pastatus pristatyti vaikštant lauke nuspręsta dėl esamų karantino sąlygų. Taip bus užtikrintas tiek festivalio lankytojų, tiek savanorių bei kitų dalyvių saugumas. Organizatoriai taip pat praneša, kad norintys patekti į „Open House Vilnius“ maršrutus turės registruotis iš anksto. Registracija bus skelbiama liepos 1 d.

„Planavome registracijų visiškai atsisakyti, visgi pandemija pakoregavo „Open House Vilnius“ organizatorių planus, tad registracijas šiais metais sugrąžiname. Tikimės, kad didelė dalis norinčiųjų spės užsiregistruoti laiku. Na, o jei kažkam sėkmė šypsosis mažiau, esame paruošę ir kelis savarankiškai lankomus maršrutus“, – teigia organizatorė Sandra Šlepikaitė.

Šių metų festivalis bus išskirtinis ir tuo, kad negalėsiančių dalyvauti „Architektūrinių pasivaikščiojimų savaitgalyje“ lauks trys intriguojantys maršrutai savarankiškam miesto pažinimui. Juos architektūros mylėtojai suras „Open House Vilnius“ programėlėje ir jie bus prieinami visos vasaros metu.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video